Виж само едно мнение
  #3  
Стар 12th May 2013, 11:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Никой не може да ти отговори на този въпрос.


Аз си слижих импланти преди децата.
Обаче!

Не съм омъжена. Не се очертава скоро да съм, и деца не се виждат на хоризонта. Освен това имах ужасна птоза(увисване) , която ме съсипваше емоционално. В един моемнт просто си казах - никой не ми е гарантирал деца в този живот, я дойдат, я не. А докато ги чакам не мога да живея с този бюст..

НО! Ако имах постояннен партньо, ако той ме приемаше с този ми бюст, ако бяхме планували деца, когато и да е - бих изчакала децата, преди да сложа.

Млада си още, ще искаш бюст и след като родиш, живота не свършва след децата.

Относно кърменето и имплантите, ако са подмускулно , не бива да има проблем. Аз съм с Т-образно повдигане, местене на среоли и пр.. и док пак ми гарантира, че ще мога да кърмя безпроблемно. А дали ще увисне , пак си зависи от много неща - кожата ти, колко кг ще качиш, колко кърма ще имаш...

Много клиширано звучи, но послушай сърцето си. Но спорд мен, каквото и да избереш, няма да сгрешиш, защото аз лично не съм виждала съсипан силиконов бюст след кърмене. Може да има промени, но не са драстични.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат