Виж само едно мнение
  #6  
Стар 17th August 2015, 17:59
Аватара на Vampiree
Vampiree Vampiree не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, аз също съм нова тук и се интересувам от 90 дневната диета тъй като и аз я започнах само, че от днес. Наистина това с кренвиршите не е добра идея, целта на диетата е разделно хранене, здравословно, защото ако се храниш по този начин най - много да си докараш някоя болест. Трябва да ядеш от всичко по - малко, но с качествена храна. Относно кафето аз също пия 3в1 и то само защото така съм свикнала и ми е много трудно да се откажа от него, но също така и пуша, което е един от минусите ми, но въпреки това аз също се наех да изпробвам тази диета! Не си сама! Висока съм 156 и тежа 51кг. С други усилия свалих около 5 кг, защото преди тежах повече, но също свалям и от стрес, който за съжаление е доста често срещан в ежедневието ми. И така моето меню за днес беше:
Закуска: кафе 3в1 - 10:00ч.
след това направих малко кардио и упражнения.
обядвах в 13:00ч. - салата с домати, лук, краставици и сирене. Хапнах 1 филия бял хляб и половината от кисело мляко 400гр. с 4%.
Вечерях половината на обяда, а за "следобедното ми кафе", което днес беше малко по - късно отново 3в1 в 18:30ч. и още малко упражнения
Не знам дали първият ми ден беше успешен, но виждам, че има хора, които ни съдействат и ще ни съветват, защото и аз не съм кой знае колко запозната. Успех и пиши как се справяш.
Отговори с цитат