Виж само едно мнение
Стар 24th November 2017, 16:13
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител

По подразбиране

Здравейте,

Пълна информация относно инервенцията съм качила в тази тема http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5459 относително късно ( 1 година след гърдите), защото не желаех публично изразеното ми мнение да е повлияно емоционално. Когато аз се оперирах, Натрел беше възможно най-скъпият вариант, относно цените имплантите 7600 лв + корекция "ареоли" 1500лв =9100 лв. Аз имах tub бюст,който хубаво се поизпълни изпълни , но не съм удоволетворена от корекцията на ареола, което е допустим риск, щом се работи през ареоли. Не направих достатъчно добро проучване, за което определено съжалявам. Относно Натрел- гледах много снимки и виждам че самият имплант не дава "изразен горен полюс на гърдите", което е ефекта, който аз лично търся, харесвам и за който си платих но това е друга тема. Коментирах с Георгиев и той каза че при Натрел,които се произвеждат в Коста Рика, се наблдава срастване на тъканите и следва да ги сменя. При мен това ще е във времето тъй като планирам бременност, но съм благодарна на Георгиев за акуратната консултация, прекрасен човек, както и ИС. При един от двамата ще правя РЕ ,когато времето му дойде.

@all някой чувал ли е подобно нещо за Natrelle Inspira?

Последно редактирано от Caprice® : 24th November 2017 на 18:23
Отговори с цитат