Виж само едно мнение
  #4319  
Стар 10th December 2018, 08:30
my way my way не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, момичета. Честито на всички от вас, които вече гордо вървят с едни гърди напред. Може би въпросът ми не е точно за тази тема от форума, но в другите никой не пише Много отдавна обмислям , да не кажа, че направо си мечтая за деня, в който ще имам възможността да увелича бюста си. Е, този ден май наближава. Никога не съм харесвала гърдите си, които почти ги няма де, но все пак. След като родих дъщеря си положението съвсем стана нелицеприятно - вече са хем малки и безформени, хем увиснали. Както и да е, искам да се посъветвам с вас за няколко неща. Имам добри отзиви за д-р Милко Ковачев от приятелка. Бях на консултация и той ми препоръча импланти Motiva 410cc или 440cc. Прочетох всичко, което сте споделили за него тук и ще се радвам, ако някоя от вас би искала да ми изпрати снимки на резултата. Със сигурност ще се надъхам още повече и ще придобия представа какво да очаквам. Решила съм имплантите да са анатомини и да се поставят подмускулно. Въпросът ми към вас е как са поставени вашите, т.е. къде е разрезът? Питам, защото оставам с впечатлението че в последно време е много актуално да се поставят през зърното. Какво мислите вие?

Тъй като имаме намерение след година две отново да имаме дете, какво ви е мнението за поставянето на имплантите преди това или да изчакам да родя?
Затрупах ви с въпроси, но просто съм силно впечатлена от хубавото приятелско отношение и настроение, което има този форум и предварително ви благодаря`за помощта

Ето и моя имейл - c.georgieva@abv.bg
Отговори с цитат