Виж само едно мнение
  #3189  
Стар 6th February 2019, 12:56
Minimouse Minimouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от melani123 Виж мнението
minimouse, може ли да ми кажеш фейсбук страницата на доктора, доста ми се струва 3500 евро, но пък за другите няма кой знае колко отзиви, а при Илхан е 4500 евро
Фейсбук страницата е : Ринопластика https://bg-bg.facebook.com/rinoplastikavistanbul/ . Сега видях,че док е имал консултации в София миналата събота и неделя. Незнам защо, но в Турция не можех да вляза в страницата му явно е само за Бг. Иначе ако пишеш в интернет ,в която и да е търсачка: Мухамет Дилбер ще ти излезе и сайта,който е на български там има доста неща за това какво се прави преди ринопластика,след оперативния период има и галерия със снимки. Аз също се двоумях дали да не ми излезе по- евтино, има лекари взимат 2500 евро,но както казават хората: скъпото излиза евтино и обратното. Мен док. ме спечели с човешкото си отношение най-вече,но всеки си решава сам за себе си. Илхан има собствен почерк някак неговите носове ми изглеждат еднакви,а и графика му е натоварен доста се чака за дата, при Дилбер до 2 месеца може и да те вмъкнат. Във Фейсбук страниците на Нихат Кая и Алев Джамджъоглу има много снимки на български пациенти, така че изборът е голям. Може да се срещнеш с няколко доктора и който ти вдъхне повече доверие.Успех дано намериш твоя доктор!

Последно редактирано от Minimouse : 6th February 2019 на 18:59
Отговори с цитат