Виж само едно мнение
  #123  
Стар 3rd May 2006, 20:38
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Truth,
струва ми се, че микой не те заплашва...реакцията е може би малко пресилена. Лекарят, ако е такъв, е защитил позиция, което е нормално. Ние ти се доверяваме и всяка от нас много ти съчувства, бъди сигурна. Но не се чувствай заплашена, едва ли е така.... Късмет!!

Hirurg,
Г-н Доктор, в случай, че сте наистина, всички ние се отнасяме с голямо уважение към професията Ви, този форум затова съществува, всички искаме да изглеждаме по-добре, доколкото е възможно, и обменяме инфо за Ваши колеги, мисля, съвсем коректно. Тук никой не напада никого и не се дразни, общият тон на дискусиите и разговорите е по "женски" неагресивен, за разлика от други форуми, ние така сме го направили и държим да си остане такъв. Ако сте забелязали, във форума постват мнения и други медици - др. Венелинов, Aset, мисля има и др, всеки в своята област. Те не крият самоличността си, всеки свободно може да се консултира с тях. Те правят впечатление на всички с бързите, изчерпателни и компетентни отговори, без значение дали това излиза реклама като вторичен ефект. Аз мисля, че пациентите напр. на д-р Венелинов ще се увеличат, с мен в това число, заради гореспоменатата отзивчивост и компетентност. Можете и Вие да направите същото, ние бихме се радвали да задаваме въпроси направо на Вас, или на Ваши колеги, които биха им отговаряли направо във форума. Както решите. Но ние ще продължим да излагаме впечатленията и мненията си тук, и другаде, затова е нетът, и освен да работите перфектно, не виждам друг начин да задържите пациенти...За жалост е така. Защото успешни или не, ние всички поставяме живота и самочувствието си във ваши ръце и си плащаме. Вие кажете какво да правим, ако прескъпите операции се окажат неуспешни, или дори с опасни за здравето ни последици???
Успех!!!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат