Виж само едно мнение
  #2  
Стар 22nd March 2007, 23:17
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Момичета, с риск много от вас да ме оплюят аз ще напиша нещо, което си мисля тези дни.
С цялото ми уважение и съчуствие към всички, които се борят с проблемите и грешките на лекарите и с бездушното им отношение искам все пак да ви кажа нещо, което ме мъчи:

Нека не оставяме тези, които тепърва ще се оперират с погрешно впечатление. Няма такъв избор, който ще те предпази от проблеми. Виждала съм очевидни грешки на лекари тук, ужасни последствия от лошо свършена работа. И все пак - ПОНЯКОГА проблема се случва въпреки старанието на лекаря.
Аз за себе си ще говоря- поех риска въпреки старанието на лекаря да получа риплинг, обръщане на имплантанта (аз съм с асиметрични), КК, отхвърляне....
И ако това се случи ще знам, че МОЖЕ би ще е грешка на лекаря, която заслужава да бъде в тази класация, но има и вероятност въпреки неговото старание просто да имам лош късмет, да съм спала не както трябва и хиляди други може би...

ПП. Да не се изтълкува погрешно, че съм против анкетата, напротив, смятам, че ще е доста полезна за новите момичета и точно за да съм им полезна си написах мнението.
Отговори с цитат