Виж само едно мнение
  #3211  
Стар 29th April 2019, 21:37
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

Ъпдейт от мен.
Мина година и 7 месеца от операцията ми. Никаква положителна промяна няма в носа ми от 4 месец насам. Все още не мога да нося очила - дразни ме носа и се подува дори след 15 мин с очилата, които тежат десетина грама и са най-леките на магазина. След 2та глътка вино също усещам, че се подува отвътре и отвън. Неясно защо, но след операцията мекото ми небце се отпусна и като спя по гръб ми затваря гърлото, прохърквам и се будя от задушаване. Когато се усмихвам върхът на носа ми криви надясно и това се вижда ясно на снимки, въпреки че според хирурга съм била застанала аз под ъгъл. Кожата на носа ми е станала много дебела и носът ми дори става все по-дебел. Може и да е заради удара на нова година - от тогава уж спадна, но явно не съвсем, защото изглежда видимо по-дебел от преди - приличам на пияница с подут нос. Само дето не е червен. Но от дясно на върха има едно червено петно което не е изчезвало след операцията. И под определен ъгъл изглежда като дупка и като отрязано. Отделно дъпката на гърба си седи. Устата също си виси и не само, че не се подобрява, но май все по-зле става. Дишането ми се подразбира, че все още не е като преди - стеснен си е, но поне дишам там криво лево когато не е запушен от очилата, алкохол и алергия, която имам чувство че се влоши след операцията, а беше тръгнала последните години да отшумява. Но сега пак кихам като за световно, от което допълнително ми се подува носа. Без спрей за нос не се живее. Ноздрите ми са огромни и като цяло изглежда свински. Няма абсолютно, ама абсолютно нищо общо с обещаното.
Та така....
Отговори с цитат