Виж само едно мнение
  #5  
Стар 4th February 2009, 13:54
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Според мен, само материално осигурен мъж, с ангажименти свързани с често отсъствие от дома, има шанс да поддържа безпроблемно такава връзка. Не става въпрос само за подаръчета или плащане на вечери. Има и достатъчно други разходи свързани с поддръжката на държанка или просто една независима любовница за неангажиращ секс.

Мога да кажа, че такава една връзка коства доста пари и ако трябва семействата им да бъдат лишени, доста мъже ще се замислят дали да продължат след първия инцидентен секс контакт.

Повечето жени (не всички) намират в такава връзка спокойствието и точно независимоста в обвързването. Няма постоянно звънене и държане на сметка - къде си, с кого си. От друга страна, това е връзка, която не се афишира публично, което отново освобождава жената от ангажиментите на сериозната връзка. Тя е пазена перфектно от забременяване и т.н. и т.н.

Друга част от жените поддържат такива отношения именно заради финансово осигуряване в периода на връзката. Познавам самотна майка, която го прави дори в името осигуряването на детето си.

Според мен няма нищо лошо в тези връзки, стига всеки да си е направил правилно сметката и да знае до къде се простират правата му.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат