Тема: д-р ХАОС
Виж само едно мнение
  #3  
Стар 7th June 2007, 11:35
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

тъй като не знам дали си жена или мъж не знам как да се обърна към теб освен с бонано.
та значи, бонано. както ти си изразил/а своето мнение смятам и аз да го сторя.
първо смятам, че много грешно си разтълкувал самото понятие. модата като понятие не обхваща само дрехите и начина им на съчетаване. мода има във всичко - начин на мислене, мода в дома, мода в начина на поведение и т.н.
тя определено не е задължителна. всеки сам прави своя избор колко точно и дали изобщо да се повлияе от нея. и не смятам, че е осъдително, ако някой се влияе доста, така както не смятам, че е осъдително, ако избощо не се влияеш от нея.
предполагам ,че под "Момичета на 14-15 години се носят така, както преди десетилетие курвите" имаш предвид разни кичозни изпълнения, на които всички ставаме свидетели. но това не се отнася само за момичетъа, нито само за тази възраст, нито само в тази "секция" на модата. кичозия (която всъщност понякога е и полезна ) има и в домовете, и в поведението...
като цяло смятам, че мнението ти е много хаотично.
доколкото си спомням целта на този форум е да споделяме мнения и опит и да си бъдем полезни един на друг.
едва ли мнението ти ще обиди някой здравомислещ човек, така че го окачествчвам като абсолютно излишно в случая.
по мои наблюдения разпъваш все едни и същи локуми във всичките си мнения.ако смяташ отново да пишеш, то нека поне следващия ти пост бъде полезен по някакъв начин и е с НОВО съдържание.
Отговори с цитат