Тема: д-р ХАОС
Виж само едно мнение
  #10  
Стар 17th June 2007, 11:36
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране Re: д-р ХАОС

Цитирай:
Първоначално написано от bonano
Та значи, никой насила не го карат да купуват, нали? Ясно е, че чрез мода хората се опитват да компенсират нещо. Щом смятат, че така ще успеят, нека го правят. Ако знаеха, че не могат, щеше да е друго. ...
Мен ми се струва,че отгоре наистина се забавляват как могат да манипулират хората да обличат нещо дето са им го носили прадядовците на село...
Мисълта ми е,че проблемът не е в самата мода, а далеч по-навътре в психиката на хората. Пак се опира до светът навън и кой го изгражда, до бягство от отговорност, от недостатъчно мислене, от недостатъчно чувства... Виждам ги хората как се примиряват, особено в Бг, защото те нямат волята да се обединят. Дори за дребни несправедливости в образованието, в работата. Предпочитат да го карат по течението и всеки да се спасява както може. Еми, какво да кажа, няма как да стане... Децата го отнасят...
ПП. Колко е неприлично и глупаво е да се жертвуваме за модата и да търсим в нея спасението. Аз знам добре , че модните журнали, легкоумните и халосани жени ще се присмеят и охулят моите забележки. Но те ще престанат да се смеят и ще познаят и ще познаят истината, когато видят, че с своето безумство са съсипали здравето си.
Хахахах....
Направо ме утрепа с тоя пост
Съмнявам се някой да търси в модата точно спасение , по скоро търси ефект или прикрива дефект.
Но особено забавно ми стана, кои отгоре??
Вярно, има някакъв проблем в психиката... но на кой??
И понеже съм от лекоумните и халостни жени, посмях се от сърце, благодаря ти за веселбата :P
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат