Виж само едно мнение
  #24  
Стар 23rd May 2007, 17:18
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Здравейте на всички,

гледам, че само за няколко часа темата е набъбнала сериозно. Нека накратко кажа за себе си нещо, че да знаете кой съм. На 22 г. от София, работя като "викач - наряд" в БДЖ - ЕАД, Локомотивно депо - София. Преди това бях ел. техник на същото място, но по МЕДИЦИНСКИ причини от две години и половина съм принуден да чистя стаите за почивка на машинистите слещу 180 лв. Не крия какво правя, защото не мисля, че има нужда. Имам познания по локомотивите, но на профилактичните прегледи не ми разрешиха заради "отворената дупка на мястото на лявото око". Толкова и разбира очният в Транспортна болница, но ето. От тогава до сега съм минал през какви ли не премеждия. Хръвлих доста пари, които съм отгладувал за ходения по Очна болница - Варна и други клиники, но без резултат. За пластични операции се реших едвам в последните дни. Е, така или иначе връщане назад няма. Протезата се поръчва и става за седмица - спрял съм се на д-р Механджийски и съм готов веднага щом имам средствата да си я сложа - това е малко начало, но ще изглеждам в пъти по - нормално. След това смятам да тръгна по консултации с пластични хирурзи!
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат