Виж само едно мнение
  #70  
Стар 29th March 2011, 14:49
McBright McBright не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
Аз също съм една от много доволните пациентки на д-р Стоян Михайлов. Направих си корекция на бюста при него преди 2 години ( 2009г.). Операцията мина много успешно и гърдите ми изглеждаха съвсем естествено още в началото на възстановяването ми, благодарение на професионализма на д-р Михайлов. Доверих му се напълно и за размера, и за начина на поставяне - частично под мускула и резултатът наистина ме задоволи напълно. След няколко месеца забременях и доста се притеснявах как ще се отрази това на гърдите ми. Радвам се, че точно както докторът ми гарантира, бременността и кърменето по никакъв начин не повлияха негативно на бюста ми, напротив. Кърмих 5 месеца, включително и с помощта на помпа, а гърдите ми по никакъв начин не промениха формата си. Даже в болницата, където раждах, никой от докторите и мед. персонал не разбра, че имам импланти - толкова естествено стоят гърдите ми, че всички си мислеха, че просто от кърмата имам такъв хубав и голям бюст!
На мен корекцията ми се отрази много положително, вдъхна ми повече самочувствие и чисто женска увереност и се надявам така да е с всички, които се решат да си направят операцията. Радвам се, че имах късмета да попадна на д-р Михайлов, защото наистина вярвам, че той ми направи възможно най-хубавите гърди. Впечатли ме с професионализъм, много човешко и всеотдайно отношение и най-вече с това, че не си прави излишна реклама - самите доволни пациентки са най-голямата му реклама. Имам няколко приятелки, които са се оперирали при други, доста по-шумно рекламиращи се д-ри, и самите те признават, че моят бюст стои най-естествено. Надявам се със споделеното да съм била полезна и желая късмет и успех на всички!
Отговори с цитат