Виж само едно мнение
  #2076  
Стар 6th March 2015, 16:15
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Моята ревизия при Илхан беше на 17 февруари. Трябваше да остана до 28ми, когато ми беше и последният преглед. До тогава все още бях с лепенки, които свалих 4 дни след това. Операцията ми мина доста леко, нямах гадене след излизане от упойката, нито пък синини, само бях доста подута. Изписаха ме на следващия ден. Операцията ми беше в болница Мемориал, доста луксозна и скъпа е и обслужването е на ниво. Още ме е страх да говоря за резултата, тъй като е много рано и носът ми все още е доста подут, но със сигурност мога да кажа, че е много по-добре от преди! Имах издълбан гръб и много стърчащ врък с провиснала колумела. Сега гърбът ми е повдигнат и връхчето изглежда много добре. Разбира се, не е перфектен, но аз не съм и очаквала да е, все пак при ревизия нещата стават доста по-сложни, за което Илхан също ме предупреди. Като цяло съм много доволна от доктора и целия му екип, има и много пациенти от други държави. Говори английски, така че няма проблем да се разберете. Зюлейха може да дойде с вас, ако желаете да ви превежда на турски. Това е, което се сещам за момента, ако имате някакви въпроси, питайте!
Страшно съм благодарна на Нели за създаването на този форум и на Йоана, която много ми помогна в избора на лекар! Както и на keery за съветите и изобщо на всички, които пишат в този форум и споделят ценна информация!
Отговори с цитат