Виж само едно мнение
  #10  
Стар 13th November 2009, 15:47
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Какво е любов завинаги?!
Питаш ме дали ще те обичам вечно, но аз не зная отговора! Зная, че ще ми се сърдиш, но аз наистина не зная отговора, затова всеки път се усмихвам глуповато и мълча! За мен любовта няма минало, нито бъдеще! Любовта не зависи от времето, зависи от хората. Не зная дали ще те обичам вечно, но зная, че те обичам сега!
Не гледам стари снимки, защото емоцията избледнява с времето. Важно е, че те виждам сутрин, когато се събуждам - наслаждавам се на истинския цвят на кожата ти, на първите бръчици около очите и устните, на скръбта и радостта ти! Такъв те обичам, защото си истински! Не чета и старите писма с хилядите „Обичам те”, с хербаризираните в тях сухи червени рози и обещанията, които отдавна сме забравили… Обичам да слушам гласа ти чист и неподправен, различен всеки ден. Обичам виковете, нежните думи, отчаянието и надеждите ти, защото те правят любовта ни пълнокръвна и жива …
Не се взирам и в бъдещето. Да, обичам да мечтая, да си представям картини от необозримото време, но, за да стигнем в бъдещето, трябва да преживеем безброй мигове от настоящето! Затова не ти казвам, че ще те обичам вечно - не искам мислите ми да са толкова далече и да пропускам щастието от този миг, сега, тук, докато съм сгушена в теб, докато усещам милувките ти, ритъма на сърцето ти … докато те чувствам като част от мен самата …
Обичам те сега, защото само сега има значение!
Отговори с цитат