Виж само едно мнение
  #1  
Стар 18th February 2010, 22:05
selectbg selectbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 1
По подразбиране Относно отслабванията

Ами да споделя и аз как отслабнах за около три месеца с около 30 килограма без разните му там мазила, лекарства, фитнес и диети.

Значи теглих два кредита, после всичко се обърка, после отвсякъде някой ми искаше пари, после джинсите ми падаха до долу, та се наложи да сменям гардероба си )))

Не се подигравам и не Ви карам да фалирате заради идиоти. Онова, което се опитвам да кажа, е че всичко се върти около метаболизма Ви изобщо, годините на които сте и всичко онова, което изяждате през деня без и да му обръщате внимание. От нерви просто спрях да ям наобяд и те така ))) В момента, в който всичко се оправи и пак започнах да ям сандвичи с какво ли не наобяд, форнети, пици и всякакви други "говна" и ей ме на ... ))))) Направо виждах как започвам да напълнявам.

Преди това бях качил пак за нула време, пак около 30 тина килца само с ракия и салатка вечер. 200гр ракия и една купа салата. Ни повече, ни по-малко.

Сега съм на 40, бивш ватерполист и то нац. състезател с корем и 102кг, разхвърлени на не многото 180см.

Влязох да прочета нещо интересно за корема, защото искам да го махна. Стигам за кой ли път до заключението, че в яденето му е майката и в движението. Всичко друго е ... несериозно ))) Успех!

А да!
Упражненията помагат ако са до изпотяване и всеки ден. Зор и това е.
Най-хубавият спорт за извайване на тяло е плуването ако щете ми вярвайте ))) Е, освен ако не искате да заприличате на онези анаболни културисти, дето ги дават по телевизията.
Отговори с цитат