Виж само едно мнение
  #3  
Стар 4th April 2012, 00:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Чакай, аз май не разбрах точно въпроса. А не ми се спи и взех да разсъждавам върху темата...

Ако говорим за някакъв конкретен недостатък... Ако си влюбен в този човек, недостатъците даже не са недостатъци за теб, виждаш ги като малки чаровни д/ефекти.. А при мен има съвсем реална възможност да се влюбя в някой със супер арогантно и нагло поведение, колкото и да ми вади очите.., но да съм видяла нещо друго в него, което ме е привлякло.

За това че нямаш основания за притеснение. Защото мисля, че знам на къде биеш с този въпрос.
Всички сме бъкани с недостатъци. Аз, която си водя списъци с "неприемливи недостатъци при потенциални партньори", имам по един личен недостатък за всяко китайче на тази планета...
Обаче, въпреки това, съм се влюбвала в далеч не съвършени мъже. Да не кажа направо големи "зле-та"... Неща, от рода на криви зъби и крака, рошави вежди, плешивост, свръх-окосменост, кривогледство, говорни дефекти и пр... стават невидими като ви ударят стрелите на Купидон! Така, че не се притеснявай, бъди себе си, и ако това е точния човек, ще се влюби точно в твоите недостатъци. (това последното си го повтарям постоянно, ей тъй, за кураж )
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат