Виж само едно мнение
  #2  
Стар 28th September 2016, 03:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

То тук няма много хора, двама-трима сме и само аз съм мъж, но темите за живота са ми любими и жалко, че вече не никой не споделя истории, преди имаше много интересни.

Звучиш в сякаш си преживяла няколко нещастни връзки, но ти си се отчаяла още преди да ти се случи нещо подобно. Може би четеш много такива истории и виждаш само лошата страна на нещата.

Не е много добре, че мислиш само за лошите примери и този страх ще е проблем за една твоя бъдеща връзка. В теб винаги ще има тези съмнения и притеснения, ами ако ми се случи и на мен това, ако той постъпи и с мен така и тези тревоги ще са голям проблем.

Това никой няма да се сети да ти го каже, но аз го виждам, аз усещам как си настроена, колко много мислиш за тези неща и има един закон, ако човек много мисли за дадено нещо, то накрая ще го предизвика и то ще се случи. За твое успокоени все още има мъже, които мислят и чувстват като теб.

От написаното разбирам, че най-много се притесняваш от изневерите, но не трябва да ги мислиш тези неща сега. Това нещо за да се случи има куп фактори които влияят, но има и много връзки в които няма изневери (в това число и такива в които никога не се разбира за тях), но за това нещо е нужно да има любов и разбирателство. И разбира се може би най-важното да има и удовлетворение от секса. Това си е една отделна тема, та не знам въобще дали трябва да я започвам.

Разбира се дори и секса да е идеален, това не е гаранция, че няма да се стигне до изневяра, но ще е много по малък шанса да се случи. Това най-вече важи за един тип мъже, които не могат да правят секс само с една жена цял живот, за жалост в това число влизат и най-харесвания тъп мъже от жените, така наречените алфа мъжкари, мачовци.

Но не е това най-големият проблем, защото не всички изневери биват разкривани, по големият проблем е ако чувствата и любовта изчезнат.

Има много примери за щастливи връзки, ти гледаш само лошата страна. Просто трябва да намериш правилният човек и ще си направите вашия свят, точно такъв какъвто го искаш.
Не всички жени обаче успяват да преценят мъжа, понякога от липса на опит, понякога и мъжа може добре да заблуди жената, а освен това може би знаеш и фразата, че "любовта е сляпа", което е абсолютно вярно !

Най-много грешки жените са допуснали имано заради любовта и това, че тя пречи на преценката,. Човек когато е лудо влюбен, той не може да види нищо лошо в партньора, той/тя е някъде в облаците и всичко е прекрасно, но това опиянение не е вечно и ако има някакви отрицателни качества, разминавания, след време това вече може да се види.

За това винаги съм съветвал младите момичета, а и не само, да не бързат най-малкото със браковете и децата, защото тогава е най-трудно, най-болезнено и тежко. Хубаво е още преди да се появят силните чувства ако може да се прецени човека, но това не е така лесно и понякога си трябва двама души да поживея заедно, за да се опознаят най-добре и да се види дали ще се разбират и дали ще са добре заедно. Но то тогава се появяват и чувствата още преди това дори и за това най-малкото поне с брака и децата не трябва да се бърза.

Самия факт колко много разводи и раздели има показва ясно и колко много грешки има !
Вижте колко много самотни майки има, наистина са много и това са жени които, за да имат деца от някой, значи преди това всичко е било както трябва, имало е любов, но след време всичко се е променило.

По тази тема също може да се напишат няколко книги и макар, че някои отрицателни качества биват скривани от мъжа, то някои неща могат да се видят и са много важни и те трябва да са като сигнална лампа за жената. Сега говоря повече за мъжете, тъй като искам да помогна на жените. За мен те са нещо много специално, адски много ги ценя, тя правят този свят по хубав и красив и много страдам когато видя наранена жена и особено когато с нищо не е заслужила това.

Не искам да споменавам за пореден път и тъжната статистика, която показва, че всяка четвърта жена е жертва на домашно насилие. Тази цифра е просто трудна за възприемане, но е факт ! И само ще каже нещо и помислете върху това, всички тези жени които са жертва на домашен тормоз, те в началото са имали нормална връзка и този тормоз се е появил по късно, тоест те не са успели да видят това лошо качество в мъжа.

И много ясно, че един мъж няма как да се държи лошо в началото, инак няма как да спечели жената и да има връзка с нея, но въпреки, че няма да се държи лошо да я обижда, да я мачка и психически и дори физически да я малтретира в самото начало, то все пак има неща които биха дали насоки на жените, дали този мъж е способен на това нещо.

Отделно и познавайки много добре мъжете и от многото случаи, които знам и от реалният живот и от споделените истории, много силно препоръчвам на жените, когато искат да опитат връзка с някой мъж, да видят до колко е ревнив и ако спада към групата на проблемната ревност, тогава много много силно ви препоръчвам да бягате далеч от такива мъже и дано вече да не сте се влюбили.

Това качество може да ви направи живота Ад, или най-малко няма да имате хубава и щастлива връзка. Това за ревността е само едно от нещата, има и много други лоши качества, избухливост, алкохол, егоизъм и т.н.

Не искам да го казвам, но истината е, че има много боклуци сред мъжете, както и не всяка жена е цвете за мирисане, но при мъжете има много повече, но все пак има и свестни мъже, просто жените трябва много да внимават и много добре да ги преценяват. Факт е, че някои жени не са много добри във това, докато други жени може би и с повече опит им трябва много по малко, за да усетят един мъж.

Факт е и, че много жени са били заблуждавани от мъжете, които са искали само да ги вкарат в леглото си, но са заблудили жената, че имат сериозно намерения и след това са и разбили сърцето, защото тя е повярвала и особено ако се е влюбила боли много !

Младите момичета най-лесно се заблуждават, а има мъже които са по-умели и могат да свалят звезди, но когато момичето разбере, че е било само секс играчка, болката ще е голяма.

Пффф спирам, съжалявам но просто не мога да пиша кратко, хората като видят колко е дълъг поста и няма да искат да го четат
Отговори с цитат