Виж само едно мнение
  #5  
Стар 28th September 2016, 12:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

По скоро искаше да кажеш д-р Дървен Философ, но просто си прекалено тактична и не искаше да ме засегнеш

Не знам защо си си губила времето да ми четеш лекциите и за да те отчаям съвсем само ще ти кажа, че аз сега започвам. В горенаписаното съм нахвърлил само фундаменталните неща, повечето дори са факти, а не толкова мисли.

Аз пък много исках да прочета мнението ти, освен това ти отговаряш на момичето и може да и помогнеш, а пък ако виждаш нещо заблуждаващо според теб в мнението ми, винаги може да го коментираш. Аз мога да водя нормални дискусии !

Ако знам, че съм помогнал дори на една жена да не попадне в графата 25-те процента тормозени жени ще съм щастлив. Тая статистика обаче само показва колко много несполучливи връзки има, защото това са само тормозените жени, а те повечето раздели са и поради други причини, несходство, изневери и т.н.

Освен това една не малка част жени поради различни причини не могат да се разделят и въпреки, че не са щастливи продължават да живеят с дадени мъж.
Тоест може би над 50% от връзките са нещастни, за единия или двамата.

Но сега момичето да не вземе да се отчая, нека се огледа и ще види, че има много щастливи двойки !

И моля стига се иронизирай с това лелка, на аватара ти не изглеждаш като лелка, а и лелките имат ли като твоите зизи ?
Отговори с цитат