Виж само едно мнение
  #7  
Стар 28th September 2016, 13:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от black_angel Виж мнението
Pufpaf, благодаря ти за включването, беше ми интересно да изчета мнението ти. Звуча сякаш съм преживяла няколко нещастни връзки, защото е така...е, не съм преживяла най-лошото, а именно изневяра, но и двете връзки, които съм имала не бяха успешни и ме разочароваха доста. Първата приключи донякъде по мое желание, просто, защото разбрах, че заслужавам нещо повече, човекът беше крайно несериозен и лъжеше постоянно. При втората пък, нещата изобщо не се развиха нормално, момчето се отказа от връзка още преди да сме я започнали, заради проблеми от миналото, все още бил наранен и така нататък...не го преживях много леко, защото постепенно се бях настроила, че нещата между нас ще се получат, той също ми даваше такива сигнали, но уви...нямах късмет. Все още не съм се съвзела, защото това беше наскоро, лошото е, че в момента нямам желание да правя нищо....а знам, че това е единственият начин да продължа напред и да съм щастлива отново...Знам, че на тези години не трябва да се отчайвам така лесно, но винаги ми е било трудно да харесам някого и да се влюбя, и донякъде живея в страх, че няма да срещна точния човек...

lily.ana очаквам и ти да се включиш
Сега става по ясно, в началото си помислих, че просто си се нагледала на лошите неща и си се отчаяла, но сега разбирам, че и лично си преживяла разочарования. Но все пак нали не мислиш, че връзките винаги трябва да са успешни още от първата. Много жени са имали по няколко връзки докато срещнат правилният човек, но ми харесва, че ти си от жените които могат да казват край ако видят, че не е това което са търсели.

Има жени на които им е по трудно да излязат от връзка, знам абсурдни случаи при които мъжа се държи много лошо с жената, но тя е толкова влюбена и сляпа и въпреки, че мъжа я мачка, унижава, пренебрегва и т.н. и тя казва, но аз го обичам и не мога да го напусна. За жалост има много такива жени, Лили ще го потвърди.

Ти си още толкова млада какво си се отчаяла, може и да имаш още няколко връзки преди да срещнеш правилният човек. Но и от теб зависи дали ще имаш повече или по малко неуспешно връзки. Гарантирам ти, че има много начини как да разбереш, да проучиш един мъж още в самото начало, дори още преди нещата да са се задълбочили.

Нали разбираш, че и тези срещи в началото са точно с тази цел да опознаеш човека и чак когато знаеш достатъчно може да направиш следващата крачка. Естествено не може на 100% всичко да се разбере от срещите, аз и в началото го казах, че си трябва двама души да поживеят задно под един покрив, за да се видят всички неща и дали ще са добре заедно.

И ако кажем, че лошите неща не винаги могат да се забележат в самото начало, то хубавите със сигурност се виждат. Още в началото може да видиш дали мъжа е галантен, дали е мил, дали е от мъжете които могат да обичат истински, дали е грижовен и т.н., защото има и много такива, които могат да обичат само с долната си глава, могат да обичат женската красота, визията, но не и душата. Това го казвам абсолютно категорично и може да си сигурна, че е така.

Има мъже които, като видят някоя много красива и секси жена и те вече се чувстват "влюбени", а това няма нищо общо с любовта, това е по скоро силно привличане и много мъже го бъркат с любовта. Това явление е коментирано и от психолози, но мисля, че повечето хора го разбират и сами.

Последно редактирано от Pufpaf : 28th September 2016 на 13:39
Отговори с цитат