Виж само едно мнение
  #83  
Стар 28th May 2022, 14:48
Mashulia Mashulia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2022
Мнения: 1
По подразбиране Д-р Михайлов

Здравейте! Споделям впечатленията си седмица след аугментация на гърдите при д-р Михайлов. До операция стигнах след две раждания и кърмене по 1 година на всяко от децата ми, които доведоха до значителна загуба на обем и увисване на гърдите. Лекарят избрах по лични препоръки и допълнителна информация от форуми. Останах много доволна от доброто отношение, много изчерпателната и подробна информация и индивидуален подход още на първата консултация. Преди това посетих друг пластичен хирург, но след срещата с д-р Михайлов взех категорично решение да се доверя на него. Клиниката му е прекрасна и прилича по-скоро на хотел, отколкото на медицинско заведение….чисто, изискано, стилно и с всички необходими удобства. Персоналът е прекрасен. Всички бяха много мили и внимателни и спомогнаха за това операцията да е приятен спомен, а не стресиращо преживяване. Сестрата, която беше до мен в часовете след операцията беше изключително мила и позитивна, чудесна компания и първокласна грижа! Поставиха ми кръгли импланти Motiva 320 cc ергономични, надмускулно. Наложи се поставяне на тръбни дренажи, които бяха свалени още на втория ден и не създадоха никакви проблеми. Резултатът, макар че е минала едва седмица, напълно отговаря на желанията и очакванията ми и дори ги надминава! Следоперативният период минава гладко и спокойно с изключително бързо връщане към нормалния ми начин на живот - но с много по-добро самочувствие
Препоръчвам д-р Михайлов и екипа му с две ръце и вярвам, че ако имате притеснения, колебания и въпроси, би ви насочил и ориентирал по перфектния начин! Страхотен професионалист!
Отговори с цитат