Виж само едно мнение
  #264  
Стар 11th February 2008, 14:43
Аватара на Estel
Estel Estel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: някъде наоколо :)
Мнения: 12
По подразбиране

Усещането че си променил нещо в себе си което ти е пречело е незаменимо. Чувствам се прекрасно и не съжалявам ,че го направих.
При мен нещата не бяха много зле , най- много исках да се лиша от бричовете си не бяха големи но предполагам знаеш как е една жена науми ли си, че нещо й пречи по добре да го махне. Нямам странични ефекти което е по важно и сега се чувствам по добре в собствената си кожа.

Единственото досадно нещо ми беше , че трябваше да ходя цял месец с някакъв стегнат колан . С него лягаш с него ставаш , мъжът ми как ме изтърпя не знам. Но в името на красотата на какво ли още не сме способни ..................Смятам и гърдите да си направя при нея но още не съм решила кога. Не бих я заменила за нищо.
Между другото когато реших да си правя липосукция , не съм търсила консултации при други лекари. Още от първия път отидох при Заякова и тази жена ми грабна вниманието от първия път. Не съжалявам ,че се доверих на интоицията си . Не искам да си натрапвам моето мнение на когото и да било ти сама трябва да решиш при кого да отидеш.Успех
Отговори с цитат