Виж само едно мнение
  #740  
Стар 27th April 2016, 08:45
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Thumbs up

За мое съжаление, коментара по-долу, не е напълно релевантентен.
Дами, тази тема я бях забравила , та преди около две седмици мина консултацията при нея- беше много мила. Пак около 15 минути, попита за резултата,който търся, сложихме сутиена посъветва ме за кубика, и тъй като съм от друг град, побързахме да уточним дата за операция и кубиците. Преведох капарото след един ден, и звъннах в клиниката с допълнителни въпроси, защото след платената първа консултация, се полагат още две безплатни(мисля, водят се доуточнителни) . По телефона ме посъветваха да изпратя e-mail . Изпратих, отговориха след няколко дни и се обадиха по телефона за доуточняване. Мили са и отзивчиви, чакам последно да ми кажат кубиците, защото аз съм с подгръдна 86, мерихме 420 и 430, Натрел, като можеше и 450 но не можахме да ги видим, защото нямаше налични. Другия вариант бяха 500 кубика. И оставихме да помислим. Та сега чакам финално мнение за оптимален резултат.[COLOR="Red"] Също така говорихме за корекция на белег на лицето, ще ползваме пълна упойка , както и за абдоминопластика ,но тази манипулация е под въпрос. Ще работим през ареолата, с корекция. Общо взето нямам забележка, само позитиви.[/COLOR]

Последно редактирано от Caprice® : 24th November 2017 на 02:04
Отговори с цитат