Виж само едно мнение
  #756  
Стар 26th December 2017, 09:49
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Е колко търпение да има още момичето, като е правила две НЕУСПЕШНИ операции при тази докторка и сега самата докторка й предлага трета реоперация.......
Нека не взимаме толкова насериозно мнения на потребители, демонстративно регистрирани Октомври, 2017, с 4 мнения . Уважаеми/а представител на Доц. Заякова (или самата Вие) , съветвам ви да намалите времето, инвестирано във виртуала и да наблегнете на отговорното отношение по повод коментара на работата Ви.

Дами, да ви кажа честно, аз лично много я харесах като човек, дори четох нейни публикации в медицински журнали http://press.mu-varna.bg/ojs/index.p...e/view/238/237

нали съм човек на нАуката, и това ме впечатли. Не намерих подобни на никой от другите големи, коментирани имена ( ИС, Георгиев и тн) . Да призная, като феминист, и жена катерила корпоративната стълбица , сама, бях впечатлена от биографията й , защото все пак оглавява клиниката по изгарания във Варна. Казах си- ето евала на жената, харесах я и това беше. Затова, управленски решения не се взимат , както ги взех аз. Затова си правя труда да коментирам тук, без да целя нищо обидно, деградивно или оронващо нечий авторитет, а споделяйки опит, да се опитам да дам адекватен фийдбек (не я харесвам тази дума, ама хайде) , който не е повлиян емоционионално.

За мен, чертата е следната:

абдоминопластика- да
гърди- не
белези- не

отношение в клиниката- перфектно

Зори, не знам .. истината е че тя никога не е натискала за интервенция- казва си какво що и ако искаш- аз лично много разчитах на името й и там ми е грешката . Аз НЕ СЪМ хирург, НЕ знам кое е най-добро за мен. Както и повечето тук - НЕ СМЕ. Затова, за дамите, решили да работят с нея, съветвам да бъдете конкретни във въпросите и получените отговори, и успех.

Единственото, за което се чувствам подведена е белега на лицето. В последващи консултации , разбрах че при хоризонтален белег, на скулата (където е сама линия на усмивката) е напълно безпредметно да се работи, защото при мимиката, същия винаги ще се разтегли. В след оперативния перод и последващи консултации, си правих корекция на същия белег , с лазер, за да спрем, доколото може разширяването. 7-8 процедури по 70 лв, които бяха болезнени. Това е единственото,за което ме е яд- за всичко друго си е мое собствено решение . Защото преживях да ходя със белег на лицето, лепенки, интервенции ОТНОВО... Самият белег беше 300 лв , или нещо подобно, на фона на абдоминопластика + липосукция + гърди + крекция ареола , не знам... закво й беше да ме ръчка при положение, че би трябвало да й е ясно че няма как да стане.

И нека не забравяме -> "Хипократовата клетва е клетва, полагана по традиция от лекарите, за етично упражняване на медицина. "

Последно редактирано от Caprice® : 26th December 2017 на 09:53
Отговори с цитат