Виж само едно мнение
  #25  
Стар 18th April 2014, 17:32
ti-ti ti-ti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 2
По подразбиране към diesel_bebе

Цитирай:
Първоначално написано от diesel_bebe Виж мнението
Привет на всички! Момичета моята операция мина в четвъртък, днес ми е 6-ти ден.Въпреки това, че прибързах искам само да споделя с Вас, че съм изключително доволна и от д-р Ковачев и от резултата. Операцията мина много добре, първите два дни се чувствах ужасно, с много силни болки,но сега вече съм много по добре.Д-р Ковачев е един изключително мил човек,който незнам с какви нерви ме изтърпя Благодаря на всички включили се..... Желая ви хубава вечер
Здравей
На мен също ми предстои операция при доктор Милко Ковачев в край на месец април. Виждам че си останала много доволна. Наистина за този лекар няма много мнения, да не кажа никакви.
Затова те моля, ако е удобно и не е много нахално от моя страна да ми пратиш снимки за резултата на лично съобщение.
Ще ти бъда много благодарна и за малко повече инфо.
Аз първоначално се бях спряла на доктор Николай Георгиев.
Даже си бях насрочила дата за операция.
И аз като теб съм много нетърпелива и като реша нещо, искам да стане на момента.
После обаче успяха да ме убедят за Скин Системс, където ме уверяват че ще получа същите резултати, много по -добро обслужване на значително по-ниска цена. Никой не отрече способностите на доктор Георгиев, но цената при него е определено наистина много висока, и това е нормално, след като той е име и има огромна реклама.
Казаха ми че и двамата хирурзи в Скин Системс са отлични и че това е единствената лицензирана болница в страната за пластичнчно-възстановителна хирургия. Останалите са медицински центрове.
Ще бъда много благодарна на всеки, който може да ми даде мнение за доктор Ковачев
Отговори с цитат