Виж само едно мнение
  #123  
Стар 22nd June 2016, 13:40
DakotaV DakotaV не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте! Пиша в темата за "дабъл бабъл", защото точно с такъв ме остави "д-р" Николай Георгиев. Оперирах се при него преди 5 години, сложи ми някакви незнайни, много прехвалени от него импланти Polytech, подмускулно. При операцията е допуснал техничека грешка, която е довела до "дабъл бабъл", който беше диагностициран и документиран от 2ма хирурзи, единия Доц. Евстатиев, другия в чужбина. Още при първата консултация след операцията при Николай Георгиев с просто око можеше да се види, че нещата са трагични, но той твърдо отказа да поеме отговорност за евентуална корекция, каза да си нося лентата и те ще спаднат, "ще станат много хубави гърдички" (по негови думи) Е, не станаха! Освен "дабъл бабъл", и двата импланта бяха с 3та степен капсулна контрактура. Бях с постоянни болки, но няма закон в България, няма начин да се оплачеш, да търсиш отговорност, да съдиш, да си търсиш правата. Съчувствам на всички, които са пострадали от пластични хирурзи. След опит с няколко такива, моят съвет е да не се доверявате на Николай Георгиев.
Отговори с цитат