Виж само едно мнение
  #4209  
Стар 28th April 2017, 09:38
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране три консултации - съвсем объркана

Здравейте, момичета. Направих три консултации за слагане на импланти. при мен ситуацията е, че имам леко увисване, по-скоро тип псевдоптоза. Какво казаха:
1. Динев ми предложи 495сс подмускулно за да може да се изпълни кожата.
2. Тепавичарова не е много разговорлива преди да види парите за имплантите, но каза, че под 400 сс ще е достатъчно, като предлага и двата варианта - ако е подмускулно може да се случи така, че да няма горен полюс и да си седят празни отгоре, както е и сега; ако е надмускулно, ще може да направи някакъв горен полюс. Каза, че при мен и двата варианта са вървежни, защото имам доста собствена жлеза. На въпроса ми дали надмускулно не увисват повече, каза, че нямало особена разлика, защото под импланта нямало мускул да държи така или иначе, идеята му била да не стават ръбове на горен полюс при слаби момичета.
3. И трета консултация във Виа Медика при Виолин Петров и един по-млад лекар, който оперира във Франция и идва отвреме-навреме да оперира и тук (заедно) - мнението им е, че ако не искам да се помпя с големи кубици, трябва да сложа надмускулно, за да може импланта да се движи заедно със жлезата. Казаха, че ако се сложи при мен подмускулно, е голяма вероятността мускула да държи импланта горе, а жлезата ми да седи увиснала под него. Също лекарят от Франция спомена за възможност за липофилинг на горен полюс, каза че във Франция много се ползва последните няколко години. Отделно казаха, че ареолите имат нужда от намаляване, но мен понеже ме е страх да не ми останат безчувствени, засега ще се въздържа. Това можело да се направи по всяко време по-натам.

Та сега съм в ужас, не мога да взема решение къде да ходя. Тепавичарова е в доста напреднала възраст, не знам дали сегашните й операции са така добри като преди, ако има някой скорошен пациент, моля да каже мнение.
Отговори с цитат