Виж само едно мнение
  #2242  
Стар 14th October 2015, 00:53
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

За Айше- предупредих, изпълних молбата на лекаря. Не мисля да влизам в излишни полемики.Нека търсещите хирург да разгледат публикациите й във форума, да помислят и да направят сами своето решение. Само да вметна, че Илхан провери и говори с целия си екип още вчера и за теб държа да подчертая и може да се докаже, че НЕ си имал консултация, не са чували за теб, за нея и за снимките ти. Тази информация за допълнителните пари не идва само от Дилбер, но той може да даде имената на пациентите, от които е разбрал. Има хора от форума, на които също е искала повече пари и са се усетили, но те ще си кажат,ако искат. Няма лошо да взима пари за услугите, които предлага, но не зад гърба на пациента и лекаря. Другото нередно в действията й, е че петни и отблъсква хора от определени лекари, от които няма как да вземе повече пари и насочва към нейните лекари , всичко това е за пари, колкото имда е мила и услужлива след това.
Радвам се, че си добре и ти желая успех! Благодаря ти и за пожеланията, дано при мен се наредят най-сетне нещата. Засега съм добре, нямам никакви синини, хапнах, движа се и стоя със студена маска на лицето против отоци Болницата е хубава и условията са много добри, отношението на персонала е повече от прекрасно.
Отговори с цитат