Виж само едно мнение
  #2248  
Стар 14th October 2015, 13:13
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Илхан в момента взима 15 000 за ревизия (по сегашния курс под 9000лв), за първична не знам - може да питате асистентката му. Фотоанализи се правят да, аз четох в realself.com - най-големия сайт за пластични операции- ревюта на Илхан и имаше една американка, която си беше правила фотоанализ.
Илхан и Дилбер са УНГ, за Авшар не знам, но предполагам, че и той ще ти оправи проблема. Илхан със сигурност е добър избор. Днес дойде да ме види и ми каза, че не е предполагал какво ще види в носа ми - нямала съм и грам странични хрущяли (затова не съм дишала), костта ми е била твърде изрязана между очите и отстрани и са започнали да ме подготвят за взимане на хрущял от реброто.До последно не се е знаело дали ще им стигне да изградят носа ми наново с наличния хрущял в септума. Според него е бил много много труден нос, който е напълно изграден наново. В момента съм с тампони и ДИШАМ, а след първата операция не можех.
за Дилбер също съм чувала, че е отоворен и добър специалист, особено държи на функционалността и здравето.

Пчеличка, Илхан прави две операции на ден - сутрин след 10 е първата, втората към 13 часа. Траят около два часа, но те чакат да се събудиш в операционната и после те качват. Носят вода, храна, всичко необходимо, минават често, а и с едно копче ги викаш, когато имаш нужда. Условията са като на хотел, леглото е удобно, с механизъм за повдигане. Слагат ти охлаждаща маска против отоци и те раздвижват почти веднага.
Синини няма, докторът работи с ултразвуков инструмент, който не уврежда мускули и меки тъкани и много прецизно разбива костта където трябва. Мога да пратя снимка в доказателство, че нямам нито червено, нито синьо, а след Асенов бях като пребита и с кървясали очи и клепачи. Илхан каза, че подуване ще се появи на 2-3 ден и почва да изчезва на 4-5, но аз още нямам.
Нощува се в болницата, правят постоянно промивки и чистят носа, а сутринта изписват след 10 часа, като дойде Илхан да те види. В самостоятелна стая си - голяма - към нея има баня и друа стая с тоалетна за придружител (носят храна и на придружителя).
Болки нямам, замаяност също, но аз от упойки си драйфам - вчера повърнах няколко пъти без да ми е лошо - просто усетих, че трябва и отидох до тоалетната. Вляха ми някакво лекарство против гадене и сигурно затова не ми беше лошо.
Отговори с цитат