Виж само едно мнение
  #115  
Стар 5th July 2007, 11:16
Alex4o Alex4o не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 127
По подразбиране Re: not good

Цитирай:
Първоначално написано от BAD_NOVEMBER
Аз бях на ужасен купон в надежда преди години. Очевидно бяха компания с която нямах никакви допирни точки. В кухнята на партито имаше няколко човека, които играеха карти. Бяха облечени като за абитурентски бал - 2 момичета и 2 момчета.

Докато хапвах торта реших да погледам играта им и се надвесих на едно от момичетата и в този момент... Тортата (сметанова с много крем) падна точно върху новата му прическа.

Би трябвало да се сдухам, но всички на масата го направиха вместо мен и нямаше начин да не се изхиля безпомощно. От онези смехове, които са не на място, ама не можеш да ги спреш.

хахаха, забавно аз съм от Надежда


моят гаф...ооо те са много! Сега се сещам за един, когато бях мъничък, даже 2 Къпя си се аз в банята в мойто любимо зелено корито, цамбуркам си се и си играя, идва момента в който трябва да излизам...излизам си аз като пич, поглеждам си ръцете и какво да видя...те са гъбясали, ама аз като си ги видях рев, рев, рев мама идва и ме пита Сашкооо защо плачеш, какво има миличък С разтреперен глас казвам, хлипайки: мамоооо остаряяях


Возя се в трамвая с мойта готина и печена баба...(това пак като малък) и си говорим нещо и аз казвам ядосано: бабоо виж ги тея баби, като хлебарки са! Защоо бе Сашко, защо говориш така...ами виж ги големи дупета имат, и тънки крачета, точно като буболечки са
__________________
Дупе, пол няма :P
Отговори с цитат