Виж само едно мнение
  #14  
Стар 18th May 2015, 11:14
poly70 poly70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Малко подробности Отидох за консултация в Хил клиник при д-р Ванеска. Помолих да ми каже какво обективно мога да очаквам от мезоконците. За мен тя препоръча 6 от зъбчатите мезоконци за повдигане на долния контур , малко филър на скулите и ботокс на челото,. За конците каза че са възможни синини но при мен нямаше , болка по време на поставянето нямаше но бях със зъболекарска упойка и за това ме попита дали имам алергии. Две седмици след поставянето се избягва спорт и по изразени гримаси и честно казано първата седмица си имах болка, там където са захванати и едно опъване се усещаше. Днес , около 10 дни след слагането се чувствам чудно, ефекта не е както при оперативния лифтинг разбира се , лицето ми изглежда доста по свежо, контура е доста загладен а срокът в който ще имат действие според нея ще е 1,5 година . Много се надявам да д така . Има и други конци , доста по скъпи но и ефекта щял да е 3 години , тези с конусите. До колкото разбрах за тях , слагат се само два и струват 1400 лв. Моите струваха 720 лв. Дано съм била полезна
Отговори с цитат