Виж само едно мнение
  #248  
Стар 4th March 2013, 14:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Харесвам Риана като жена - намирам я за изключително красива! Също така харесвам песните й! Пишат й страхотни комерсиални хитове и продукциите им са отлични! Оз обичам поп музика, не мога да си изкривя душата. Все пак поп музика правя...
А че и чуждите текстове за безсмислени колкото бг поп фолка - така е. Но пък както Лъки каза - за всеки стил си има публика. И това, че аз куфия ня Риана, когато съм излязла да се забавлявам, не значи, че в кэщи не слушам Tool примерно.

Мен в поп-фолка ме дразни маането! Гюбекът. Кючекът. Това, че дори да ке пробват да придават европейско звучене, винаги ще турнат един акорд в хармоничната минорна гама...
Моралният упадък по вмирисаните чалга кръчми и изобщо в обществото ни е това, което олицетворяваве с поп-фолка. Но честно, въпросът тук е вечният - кое е било първо - кокошката или яйцето.
Хайде да не се захапваме за музикалните вкусове! Това не олицетворява човека! Познавам изключително кофти хора с добър музикален вкус.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат