Виж само едно мнение
  #52  
Стар 6th August 2015, 14:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Интересен случаи си ти, разнообразието е много важно, за да се поддържа и огъня в спалнята ако мога така да се изразя. И точно еднообразието е много голям фактор, който намаля удоволствието от секса с времето. Може би това, че достигаш до оргазъм за теб е достатъчно, хм интересен случай определено.

И какви са тези неща които пише, да не си била развратница, това страхотно, че имаш оргазми и аналния секс ти носи голямо удоволствие.

Жалко, че не си имала късмет с този опит за тройката, но така става и от липса на опит при момчетата. Аз тройка не съм правил жена с двама мъже, но съм сигурен, че ако всичко се направи както трябва, на жената ще и е страхотно. Предполагам и при вас жените е като при мъжете, които почти всеки може би си е фантазирал за секс с две жени, така и при вас.

И за опита с вибратора, със сигурност мога да кажа, че не е направено както трябва, позата, вибратора (модел, размери) и действията са определящи. И лошото е, че при повечето жени ако първият път не им се получи и не им хареса дадено нещо, те повече не искат да опитат, а проблема може да е в изпълнението. Подобно и на аналния, с един може да е кошмар, а с друг страхотно, а това важи и като цяло разбира се !
Отговори с цитат