Виж само едно мнение
  #54  
Стар 6th August 2015, 15:35
reni12 reni12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 10
По подразбиране

За развратницата го написах, защото хората масово смятат, че ако една жена прави анален секс, значи е супер освободена в леглото, прави всякакви извратени неща, ляга си с който и падне и изневерява. Аз съм пример за обратното. Освен това за толкова години, мъжа ми нито веднаж не е имал венерически проблем. Правим го без презерватив. Защото и това чета в и-нет. Че такива мъже получават разни течения от бактериите. Разбира се, старая се хигиената ми е да перфектна. С годините натрупах опит. Другото е, че аз не чувствам негативни последствия от този секс. Козметичката ми тази пролет ми прави маска на тази област и ми каза, че изглеждам много добре там. Явно съм реагирала с учудване, защото тя поясни, че познавала жените които го правят на "другото място" и сякаш все по-малко оставаме почтените жени като нас. Само и се усмихнах и кимнах утвърдително. Със задоволство си помислих в каква жестока заблуда е тази женица за мен. Аз знам мнението и за този секс, защото веднаж беше много ядосана, и ми каза, че дъщеря и била бременна и лекаря и забранил да прави секс. А тя и казала, че прави анален секс и не мислила да спира.
Отговори с цитат