Виж само едно мнение
  #57  
Стар 11th August 2015, 15:57
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

39. "Не ви знам последиците и измишльотините, но съм жена на 54 години и от 22 годишна практикувам предимно анален секс със съпруга ми. Нищо ми няма и никога нищо ми е нямало. Относно удоволствието - всеки с вкуса си. В началото с първия ми партньор беше ужасно, както и с втория. Просто бяха некадърници. С третия(мъжа ми) разбрах какво е наслада от този вид секс и от тогава до сега ми е любим. На вас като не ви харесва не го правете. Всеки сам си избира. Оргазъм получавам чрез стимулиране на клитора, но много по-лесно отколкото при вагинален секс и стимулиране."

47. " Когато прочетох първите 15-16 коментара ме обзе ужас! Как може да има толкова непросветени хора? !
За жените: Аналният секс е подарък от небето. Аналният оргазъм превишава по сила всеки друг вид. След такъв не мога да мръдна дори пръстите на краката си. Правя го от 10 години и ползвам само крем с който намазваме отвора. Преди ползвахме "Лидокаин", но с него се притъпяват усещанията на мъжа ми.
За мъжете (по думите на съпруга ми): Почти е същото като при вагинален, само където сфинктера по здраво "хваща" пениса, но в частта му, която не е чувствителна. Доста далеч от "главичката". Удоволствието за мъжете е по-скоро от психологична гледна точка, т. е. доказателство, че партньорката му се е отдала безрезервно.
Така, че момичета, не се притеснявайте да го правите. Няма никакви зарази (при добра хигиена), разхлабвания и др. подобни. Партньорите ще ви гледат в очите, а и няма да се притеснявате от нежелана бременност. А онези, които са пробвали и не им харесало да знаят, че или вие не сте били готови или партньорът ви не е подходящ.
жена 38"

_____________________________

Извода е, че всяка жена може да изпита голям кеф от този вид секс и да той не е задължителен, разбира се, че може и без него. Но тези които са пробвали и не им е харесало е защото:

- първо няма как още от първият опит и да се изпита голямо удоволствие, но не трябва да се изпитва и голям неудобство, болка и такива неща, което означава най-вероятно, че мъжа е некадърник (изключвам случаите на мъже с огромни пишки). За подобен вид секс си е нужна предварителна подготовка, казано по друг начин това място трябва да се разработи постепенно, а не просто от ряз и да се вкара голямата бургия !

- второто е партньора, и жените много добре знаят, че с кофти партньор и отпред секса може да е неприятен, а какво остава за отзад, където всяко едно по грубо движение ще е много неприятно и ако добавим и не добре възбудена жена, което пак е работа на мъже, резултата е ясен.

Според мен добър вариант е жените, които искат да пробват този вид секс, да опитат сами, да си изберат подходящ вибратор и лубрикант и тогава отпада варианта за кофти партньор и притеснението.
Отговори с цитат