IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 7th August 2006, 10:00
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Изобщо да не ти пука и не се чувствай гузна - така или иначе ще си направиш тренировката за деня. А иначе наистина е неприятно човек да се успи и да започне деня си по този начин - като се сетя какво бързане следва...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 7th August 2006, 14:03
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

амиии,не ме притеснява закъснението...сутрин обикновено нямам никаква работа...а и по-важното - шефът още не е дошъл така че си е загуба на време да отивам рано...малко закъснение ми се полага
но за лишаването от тренировка..малко съм виновна пред себе си, защото отдавна си обещавам да спортувам на гладно...а все решавам да се лиша за сметка на съня...и вечер карам вело-то, но...не е достатъчно, още трябва
Отговори с цитат
  #43  
Стар 7th August 2006, 14:27
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

по мое скромно мнение важно е не толкова тренировката колко да си наспана а и отпочинала. разбира се, след тренировка човек се чувства свеж, но да си гузна чак....
Отговори с цитат
  #44  
Стар 7th August 2006, 15:35
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

как да не съм гузна..още малко трябва да се поизмъча със спорт, от септември мога да го понамаля, но сега трябва да вляза във форма до 1-ви..добре бях започнала..а нещо се офлянквам напоследък
Отговори с цитат
  #45  
Стар 7th August 2006, 18:15
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Ммм....сега съм ваканция тъй че към 8-9ч ставам,протягам се..закусвам после бездействам или пък уча за курса ми по немски. Помагам на наще в работата,цъкам си нещо на пцто,а по някое време следобяд ходя на кафе с мъжа или нещо друго си намираме за занимание. Лягам си към 23ч
Отговори с цитат
  #46  
Стар 8th August 2006, 09:18
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

как успявате да си лягате толкова рано, бе хора, завиждам ви
аз днес успях да си изпълня сутрешния план и бързам гордо да се похваля заредих си кафеварката още снощи, станах в 6 и 15 и само я сложих на котлона, а през това време мих зъби,лице...после пих набързо кафенце и направих едночасовата тренировка душче, грим...даже тръгнах за работа почти навреме 8)
Отговори с цитат
  #47  
Стар 8th August 2006, 09:26
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Поздравления за добрата организация на днешното утро Аз днес пак укъснях нещо немога да вдигам сутрин
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th August 2006, 10:36
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Аз тази сутрин едвам станах в 8,30. Голем зор, големо чудо. Такъв ужас ми е сутрешното ставане, че направо не знам какво да правя. А вечер не мога да заспя - винаги след Реймънд. Ако не и по-късно. Все още не съм почнала да работя за деня колкото и странно да изглежда. Тя работата няма да избяга. Обаче за сметка на това отивам да обядвам. Гладът не търпи отлагане.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 8th August 2006, 10:54
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

ееееееееееее, тъкмо си казах :"мълчи сърце, не мисли за глада, порови се още малко във форума, после ще ходиш на обяд..." и какво е първото, което чета - гладът не търпи така си е
и аз като теб си лягам винаги късно...просто по някое време вечер ми идва енергията и гледам да свърша каквото мога - да пера, да чистя, да карам вело, да се разтягам..или просто да погледам ТВ и да се мотая из къщи..но за ставането - със сигурност си има часови зони..на мен винаги ми е било по-лесно да стана в 6 отколкото в 8, например...сънят бил разделен на 3 фази -ако се събудиш в едната и си супер уморен - такъв ще е целият ден,напълно си скапан, все едно изобщо не си спал, втората фаза е средна работа,а има и такава, при която,ако се събудиш, си страшно свеж и енергичен цял ден, даже и да си спал само 2-3 часа...случвало ми се е,ама що все не мога да си я уцеля тази фаза за ставане
Отговори с цитат
  #50  
Стар 8th August 2006, 12:16
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране ;

Ставане в 6,00 ,веднага се слагам кафеварката,миене,закусван е ,обличане и в 7,00 на спирката /че с този редовен транспорт в Пловдив/ да съм сигурна ,че до 8,00 ще съм стигнала в офиса.В 8,00 включвам компютъра и се почва въртележката за деня.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какзапочватеденя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:47.