IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th July 2007, 13:37
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Да съгласен съм, че и аз като автор на темата трябва да дам мнението си, но и Вие драги съфорумци се съгласете, че немога всеки ден да имам време за форума, за добро или зло незнам.
Та моето скромно мнение е, че не трябва човек да се застоява, да се залежава, трябва да се движи, да спортува. Вече колко често и какво ще спортува е избор на всеки един поотделно, но като цяло изключвам обездвижването напълно.
По въпроса с храните съм по либерален, защото смятам, че няма храни които са забранени или не трябва да се хапват при желание. Вече в количеството трябва да се внимава, което си е адски сложно нещо съгласни сте предполагам. Ненавиждам диети, ненавиждам да си забранявам нещо, което ми се яде. Може да изям едно парче торта като ми се прияде и какво? Не виждам проблема. По-скоро е грешно да се изядат 3 парчета торта или да се яде торта всеки ден, нали?

А ако философски погледна на нещата бих казал, че човек е щастлив когато прави това което иска, а не като си налага нещо.
Ако не се харесва някой пълен да отслабне. Ако не му харесва да отслабва да стои пълен. Но да стои някой пълен и да мънка без нищо да прави е това не приемам. А и щях да забравя също много се дразня когато някой прави нещо което смята за правилно и е склонен да лети в облаците поради това, надявам се да ме разбирате.

Защо пуснах темата? Изникна ми този въпрос в главата и реших да създам дискусия с която не целя нищо повече от това да чуя Вашите мнения.

Лек ден на всички и да спортувате. Я вижте лято е, хайде да поплуваме в морето.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th July 2007, 18:27
alias alias не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 107
По подразбиране

аз си трупам мазнинки хахаха
__________________
Don't fear me, RUN!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th July 2007, 18:31
alias alias не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 107
По подразбиране

__________________
Don't fear me, RUN!!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th July 2007, 21:01
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Аз не тренирам,ренде въорнер съм си по рождение


Причини:
1.Изглеждаш по-добре
2.Чустваш се по-добре
3.Здраве
4.Самочуствие
5.Навик,без който не можеш
6.Дисциплина
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th July 2007, 21:06
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Аз не тренирам,ренде въорнер съм си по рождение


Причини:
1.Изглеждаш по-добре
2.Чустваш се по-добре
3.Здраве
4.Самочуствие
5.Навик,без който не можеш
6.Дисциплина

Съгласен на 100 % по всички точки - аз от сравнително скоро се занимавам по-сериозно след дълга почивка,но винаги се чувствам по-свеж,особено сутрин,когато са ми най-големите проблеми....
Добавям специално за себе си повишаване на работоспособността и добър начин за да се оттървеш от стреса
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th July 2007, 21:11
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Да това за работоспособността и аз го подкрепям. Пък при мен е и че по принцип съм със ниско кръвно и ако не тренирам съм е гати и мекотелото ... спортувайки умората изчезва и ми е много по-лесно да се съсредоточа и да се организирам.
Успехи на всички с тренировките в тез ужасни жеги!
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th July 2007, 21:21
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Като не тренирам се чуствам като плик с вода И има мчуството ,че само хабя храната и не я използвам по предназначение
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th July 2007, 06:28
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Каква ми е мотивацията ли??
Спомена за онова мързеливо, пушещо, отпуснато и деградиращо същество, в което се бях превърнал, е достатъчен мотив. Да се погледнеш в огледалото и да се изкефиш на тялото си, също. Да ти направят комплимент, че имаш секси дупе или плочки също. Тонуса и настроението с което се зареждам след всяка тренировка също са достатъчен мотив. Удовлетворението че си направил нещо полезно за здравето си също.
Аз ще попитам обратното, каква ви е мотивацията да се тъпчете като за последно със сладолед, торти и чипсове, да пафкате цигари и джойнтове, да смучете алкохол до издрайфане. Едва ли ще получите овации и комплименти от някого.

Но всеки си избира сам как да си изживее живота.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th July 2007, 08:20
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

А какво смятате хора, колко като процент от хората в България спортуват?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th July 2007, 08:52
__SpOO__ __SpOO__ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 478
Изпратете съобщение чрез ICQ до __SpOO__ Изпратете съобщение чрез MSN до __SpOO__
По подразбиране

37,7 %
__________________
"Promise me , when you see, a white rose you'll think of me
I love you so,
Never let go,
I will be your ghost of a rose..."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защотрупатемускулисмъкватемазнини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:07.