IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 23rd March 2010, 18:41
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Между другото Пини добре го казваш така изяж 2 и скрий останалите,но ако Рошлето е като мен-или всичко или нищо Няма да мине само с 2,от личен опит говоря. То всяка диета ги има тия кризи,въпроса е наистина да можеш само мъничко да хапнеш от това,което така те изкушава и тормози..аз не мога-ако ми се дояде шоколадов бонбон и си кажа "хайде ще изям един какво толкова",то след него ще изям още поне 2 или 3 (нали така и така ще прегрешаваме ).
Отговори с цитат
  #222  
Стар 23rd March 2010, 18:48
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

така или иначе преграшавам
това не е прегрешение, анещо съвсем нормално. Така цех вземи си две парченца и си ги изяш с удоволствие - ха на бас за 10 Евро, че теглото ти няма да се промени от това. (отнякъде трябва да си избия 10те евро)
Отговори с цитат
  #223  
Стар 23rd March 2010, 18:50
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Да,вече ми стана навик да ям правилни храни.
Така че ако си взема двечки не мисля,че ще ям повече... То и няма повече.

П.С.:Ако скоро ме баннат можете да ме намерите във фейса(Rosie Nikolaeva) или пък ако някой се интересува за скайп,ще му дам на лични.
Освен това- http://cosmobubi.com/index.php . Ще отворя всички теми,които ни вълнуват тук и ще можем да си говорим там на воля.
__________________
I'm a wild child,come and love me ... !
Отговори с цитат
  #224  
Стар 23rd March 2010, 18:56
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Ще те адна сега във Фейса ? А Пини ти ФБ ?
Отговори с цитат
  #225  
Стар 23rd March 2010, 19:10
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Добре.

Ами,в крайна сметка си взех 2 форнетки. Двечки ми бяха достатъчно,не мисля да ям повече и да прекъсвам диетата си.
__________________
I'm a wild child,come and love me ... !
Отговори с цитат
  #226  
Стар 23rd March 2010, 21:00
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране


Благодаря момичета за съветите за лененото семе . Току що си смилих както ме посъветвахте и си хапвам с кисело мляко , а всъщност и с лъжичка трици вътре . Оказа се по вкусно отколкото очаквах , мисля че се присъства честичко в менюто ми
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #227  
Стар 23rd March 2010, 22:20
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Аааа май ще го пробвам и аз най-накрая а предполагам във всеки магазин го има ? Колко струва ? и има ли там ралзични видове нещо да ми препоръчате или.. ? че не съм много в час
Отговори с цитат
  #228  
Стар 24th March 2010, 08:58
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Аз сега пристигам и нещо не съм наясно. За какво е това ленено семе? Чувала съм за почти магическите свойства на лененото масло, ама не съм ги виждала като ефект у тия колежки, дето го приемат. А лененото семе за какво е?
Отговори с цитат
  #229  
Стар 24th March 2010, 09:18
Dasy Dasy не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Sofia
Мнения: 976
По подразбиране

Много моля за съвет как да си приготвя овесените ядки за обяд? Купих от фините овесени ядки,нося си и кофичка кисело мляко,колко да сложа от ядките и колко от млякото? Трябва ли да се накисват предварително във вода ядките,както пише на опаковката? И от кои е по-добре да купувам,по-едрите или фините ,а видях ,че има и овесени трици. Лек и спорен ден на всички!
__________________
"Всяка минута,в която си ядосан,губиш 60 секунди щастие" - Емерсън
Отговори с цитат
  #230  
Стар 24th March 2010, 10:43
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

дундьо, лененото семе се приема по редица причини напр: източник е на омега 3 мастни киселини, фибри, антиоксиданти, подпомага перисталтика, ако примерно имаш проблеми с вц - ето ти вариант за разрешаването му, добре действа при нарушена обмяна на веществата, има пречистващо действие, много полезно за ставите, за хора със слаби, чувствителни стави като мен . Чела съм и други неща, които ми звучат твърде оптимистично - че помагало при високо кръвно налягане, профилактика на рак на червата (забележи !! ..), висока кръвна захар ..

Dasy, овесените ядки е най-добре да се ядат сутрин. Аз лично обичам повече фините. Можеш да разнообразяваш с овесените ядки и триците - което ти се дояде. И двете си ги слагаш в млякото (количеството на млякото е според вкуса ти, ядките/триците към 3 суперни лъжици е ок). Трябва да ги оставиш малко да попият и да омекнат. И после папаш Но наистина смятам, че е по-добре да си ги хапваш за закуска.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:47.