IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 11th October 2007, 19:44
i LovE nAthAn i LovE nAthAn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 132
По подразбиране

И аз съм на диета не попринцип съм си слабичка но тия седмици къцих 8 килца и трябва да ги стопя.Охх определено диета си казва думата немога да стисскам зъби.Аз попринцип си се храня здравословно но нещо се отпусках и си кажа думта.Диета която спазвам я започнах вчера и всеки път се повтаря едно също попринцип е за 20 дена но ако има успех.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 12th October 2007, 08:51
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

i LovE nAthAn на каква диета си?
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #63  
Стар 12th October 2007, 09:47
i LovE nAthAn i LovE nAthAn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 132
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
i LovE nAthAn на каква диета си?
Ами незнам името й намерих я в един сайт ето я
1и2 Ден
Закуска-Прясно мляко или доматен сок+1 филийка пълнозърнест хляб(се разпределят и за двата дни тоест ям едно и също сутрин обед и вечер еветуално към 5 си хапвам 1 нарязан доматан без нищо)
3-4 ден
Закуска
Чай или кафе 1 филийка пълнозърнест хляб с масло 2 чаени лъжицки мед (може да са в чая)
Обяд Пилешки булъон с 2 супени лъжици грах, чаша(и тук понеже не пише за пиене нищо си пия вода или си правя фрешове домашни от ябълки)
Следобедна закуска
Една чаша чай или кафе с лъжицка мед
Към 4-5 ще си хапвам 1 доматче или овеси ядки(може и нищо)
Вечеря
2 Варени яйца или 500 гр. кашкавал или 100 гр. риба или варено пилешко месо
Пети ден
Закуска
1 ябълка или 1 кайсия
Обяд
Зелунцукова супе(без картофи)1филийка пълнозърнест хляб(а за пиене мляко или фреш)
Следобяд
1 ябълка или 1 кайсия
Вечеря
Зеленцукова салата 1 филийка черен хляб

Следващите 15 дни диетата се повтаря.А иначе тя е за 20 дни но зависи от човека може да се отслабна за много повече време.Попринцип спазвам хранителен режим по часове но има случей в който умирам от глад а понеже обожавам плодове си хапвам плодове но малко и рядко .Овесини ядки и овесена каша вместо плодове.Попринцип тия неща ги взимам ако съм наистина много гледна и няма лоша все пак не са калорични доколто знам.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 12th October 2007, 12:07
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Как издържаш на тази диета, аз не виждам нищо за ядене, освен яйцата вечер. На обяд само 2 лъжици грах ли хапваш?
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #65  
Стар 12th October 2007, 15:30
i LovE nAthAn i LovE nAthAn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 132
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Как издържаш на тази диета, аз не виждам нищо за ядене, освен яйцата вечер. На обяд само 2 лъжици грах ли хапваш?
Хаха спокойно издържам защото съм свикнала .А на обяд нали пише пилешки булъон с две лъжици грах тоест грахта се слага в булъона.

Искам да питам знаци днес си се храним както трябва обаче изядох 1 домат преди обяд и сега две парценца еклер понеже ме порцепиха сбъркала ли ?Като съм се подтала на изкушението но ме порцепиха и нямаше как да отказа
Отговори с цитат
  #66  
Стар 15th October 2007, 08:20
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Домата не е проблем, него можеш да си го хапваш спокойно, но еклера малко не се вписва . Карай, един ден малко еклер не пречи, важното е през другите дни да си стриктна.
Моят съвет е да хапваш малко повече, много малко ми се вижда това, което ядеш. Хапвай повече месце, само с бульон не се отслабва здравословно.
Успех!
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #67  
Стар 15th October 2007, 10:54
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране

здрвейте ще може ли и аз да се преисъединя =]
__________________
Adam and Andrew - The Emo Kids Song !

I mu$7 b3 Em0 ! <3
Отговори с цитат
  #68  
Стар 15th October 2007, 11:06
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Заповядай
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #69  
Стар 15th October 2007, 11:54
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране

мерси, днес запо4вам диета с плодове и зелен4уци и малко месо общо взето ограничавам сладкото и хляба висока съм 1.67 и тежа 56кг целта ми е да стигна по 51-52... днеска съм на ябълка и салати дано успея да ги сваля защото ми пречат не че си личат мн, но просто не се 4увствам комфортно надявам се тука да намеря подкрепа и да помогнете ако нещо сгреша мерси =]
__________________
Adam and Andrew - The Emo Kids Song !

I mu$7 b3 Em0 ! <3
Отговори с цитат
  #70  
Стар 15th October 2007, 13:33
Lilita Lilita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 26
По подразбиране

здравейте и от мен! и аз съм с вас - 170 см на 76 кг сранм не срам - признах си го! от събота се ограничавам - не особено успешно от време на време, но... поне опити правя. решила съм на супички да я карам и месце. задължително пия по един витамин А и Е + неуробекс. От събота пия и два пъти дневно Златно чудо. Да видим дали ще има ефект. Много искам да стигна до 64 кг.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хайдедаотслабнемзаедно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:13.