IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 1st February 2010, 23:50
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Ееее,ся недей скромничи.Аз тъкмо да ти благодаря дето си ме насочил към Джамбазов,че и съвети ми даваше безплатни,и ръка ми държа докат ме оперираха.Боже,РиЯзън,Обич м те бря....баси носолога си
Това, че съм те насочил към Джамбазов и ти казвах какво да правиш след риното ти, не значи че аз имам претенции да съм УНГ, а говорят, че съм споделял с теб личния си опит!Дали ще ми благодариш ме боли...сещаш се кое...Ръка не съм ти държал, а и нямам намерени да го правя.Можеш да си мечтаеш за това!
Не знам на какво се дължи любовта ти към мен, но държа да ти кажа, че не е споделена!
Всичко това, обаче не виждам какво общо има с темата?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #142  
Стар 2nd February 2010, 12:28
Аватара на Sandee
Sandee Sandee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 59
По подразбиране

ясно е, че има много юристи, които не се справят добре, все пак не искам да ви казвам по колко юристи на година излизат от университетите. НО може ли да съдите колко добър юрист е някой:

1) след като някой иска правен съвет от форум, без да е представил никакви документи и самият той не знае кво става. В общи линии се правят предположения...


2) правото е наука, която се подразделя и не всеки юрист разбира от вещно право, но може да е много добър във финансово например.

Няма как да е добър във всички отрасли, поради тази причина е доста глупаво веднага да неречеш някой непрофесионалист в дадена област. Ясно е, че името на адвокатите има лоша слава, но всъщност нямате идея колко нерви и мисъл се влагат дори за неква такава глупост като този казус. Така че аре по-нормално.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 2nd February 2010, 13:04
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Sandee, Евала
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:34.