IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2671  
Стар 19th January 2012, 11:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Е така е ще чакам какво да правя. но ми се иска да опипам някоя ветеранка да видя как са след време. В моето обкръжение няма момичета със силикон, даже и на мен ще погледнат на криво като разберат. Ама тези боцкания и бутвания веднага ме довеждат до мисли тип- край това не е добре. Я веднага някоя ветеранка да ми напише че всичко е нормално и тези усещания са нормални...?
Аз не съм ветеранка, но най-добрата ми приятелка е. И я притеснявам през 5 мин. Вече само като ми вдигне телефона, без да ме чака да се обясня какво е този път, ме почва "Да, нормално е." Предупреди ме, че първите няколко месеца ще имам най-различни усещания, подувания, които ще изчезват и ще се подуват на други места.. Боцкания, бълбукания, придърпвяния. Накой ден ще боли по-малко, на следващия повече... Уж съм подготвена за всичко, но пак издивявам на моменти. Нормално е. Мисля, че ако е някакъв сериозен проблем, ще се усети като нещо сериозно. Няма просто да се чудиш, ами ще знаеш, че нещо не е наред, да не дава Господ.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2672  
Стар 20th January 2012, 00:53
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Тук съъъъъм

Маркова, наистина се иска повечко време за да ги почувстваш "твои".
Срок не мога да ти кажа, то не става изведнъж, просто с времето все повече отшумяват и се разреждат такива моменти, макар че не бих казала че съм имала много такива. Дори не си спомням да ми се е случвало да ме боцкат и придърпват без причина. При мен, напомнянето идваше като правех по-рязко движение или вдигах нещо по-тежко, но вече и тези усещания почти изчезнаха.

На ехограф ходих при една мамоложка от онкологията. Има си частен кабинет с добър ехограф и съм доволна. Тя гледа основно жлезата, не се вживява много в имплантите, но ми каза, че виждала всичко, защото били сложени добре. Не знам какво имаше предвид, но ми прозвуча, така все едно са идвали и такива на които не е виждала всичко ясно Другия път ще я питам, дали има такива.
В София има една, която Тепавичарова препоръчва, защото уж само тя знаела как се преглеждат жени с импланти, но аз не съм ходила при нея, даже и забравих името.
Лъке, как се казваше тая докторица, помниш ли ?
  #2673  
Стар 20th January 2012, 08:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Миссс дай адрес на тази докторка мамоложката. В София е нали?
  #2674  
Стар 20th January 2012, 08:59
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Да, Тепавичарова препоръчва Дилова за мамографски преглед.
Но загубих телефона.
Някой ако го има, да пише, че и на мен ще ми трябва скоро.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2675  
Стар 20th January 2012, 13:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Значи дясната гърда ме наболва точно когато ми дойде цикъла. Самоуспокоявам се че е заради това и е нормално. Вие как мислите? Бях на контролен преглед при доктора и той ми каза нормално е, ама прегледа така протупан беше и набързо че честно казано незнам дали въобще обърна внимание на това което му казах. за всеки случай ще отида и на мамограф. но мислите ли че е от цикъла.
  #2676  
Стар 20th January 2012, 14:37
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Значи дясната гърда ме наболва точно когато ми дойде цикъла. Самоуспокоявам се че е заради това и е нормално. Вие как мислите? Бях на контролен преглед при доктора и той ми каза нормално е, ама прегледа така протупан беше и набързо че честно казано незнам дали въобще обърна внимание на това което му казах. за всеки случай ще отида и на мамограф. но мислите ли че е от цикъла.
И мен много ме боли дясна около цикъла. Става цялата на бучки, и много се надува.
Така беше и преди имплантите, но сега понеже е опъната (а преди беше сбръч ), усещам още по-силно напрежението. Ходих преди операцията на ехограф и то докато ми е подута и напрегната, казаха ми, че няма никакъв проблем

Нямам номер на Дилова, но в нета сигурно ще го има, пробвайте с Гугъл

Маркова, за кво ти е тоя мамограф ? ...само да те стискат ненужно.
Моята докторка каза, че с обикновен мамограф не се виждало нищо, а само бяло петно, трябвало да е специален за да става за импланти. Тепавичарова каза, че Дилова има такъв.

Не искам да ви плаша, но внимавайте с тези мамографи. На една моя позната и се спука импланта (макган) !
Каза, че единствената причина за която се сеща е мамография, където я стиснали много силно.
Смени си ги при Стоянов, той също е посочил мамографа, като най-вероятна причина.

Последно редактирано от миссссс 335 : 20th January 2012 на 14:46
  #2677  
Стар 20th January 2012, 15:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
И мен много ме боли дясна около цикъла. Става цялата на бучки, и много се надува.
Така беше и преди имплантите, но сега понеже е опъната (а преди беше сбръч ), усещам още по-силно напрежението. Ходих преди операцията на ехограф и то докато ми е подута и напрегната, казаха ми, че няма никакъв проблем

Нямам номер на Дилова, но в нета сигурно ще го има, пробвайте с Гугъл

Маркова, за кво ти е тоя мамограф ? ...само да те стискат ненужно.
Моята докторка каза, че с обикновен мамограф не се виждало нищо, а само бяло петно, трябвало да е специален за да става за импланти. Тепавичарова каза, че Дилова има такъв.

Не искам да ви плаша, но внимавайте с тези мамографи. На една моя позната и се спука импланта (макган) !
Каза, че единствената причина за която се сеща е мамография, където я стиснали много силно.
Смени си ги при Стоянов, той също е посочил мамографа, като най-вероятна причина.
То искам да кажа да ходя на мамолог ама не да ме преглеждат с метода на стискането, а ултразвук , като видеозон. Може би така както си се преглеждала ти Мисс. Доктора каза след 6 месеца като отида на контролен преди това да си направя този преглед ма мен ми се иска и сега за собствено успокоение, особено сега когато ме приболва дясната. Търсих в гугъл въпросната докторка но адрес и телефон за връзка не открих само информация от 2007г., която сигурно е старичка. Пишат на едно място че преглежда в свети Лазар, обаче прегледа там струва 90 лв баси.
  #2678  
Стар 20th January 2012, 15:37
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз като си правих задължителните ПРЕДоперативни изследвания ходих на ехография на млечни жлези и ме прегледа докторка на принципа на видеозона. Ама в обикновена клиника и не вярвам да имат опит с жени с импланти.
  #2679  
Стар 20th January 2012, 17:11
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
обаче прегледа там струва 90 лв баси.
Аз дори, доколкото знам е стотина леФа прегледът при Дилова И сега се сещам, че точно някакъв мед. център ми обясняваше Тепавичарова, но аз не познавам София и не обърнах внимание.

Маркова, мамограф се казва апаратЯ
...и аз ги бърках в началото с мамолог Мани го, не ги трябва, отивай на ехограф.

Какво имаш предвид с това, че искаш докторът да има опит с импланти ?
Те гледат жлезата, имплантите не ги преглеждат.
Най-големите спецове по импланти, според мен са докторите, които ни ги слагат

Тепавичарова препоръчва Дилова, защото знаела как да стиска с мамографа, а не, че разбира от импланти...или поне, така я разбрах.

Последно редактирано от миссссс 335 : 20th January 2012 на 17:22
  #2680  
Стар 20th January 2012, 18:06
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението

Какво имаш предвид с това, че искаш докторът да има опит с импланти ?
Те гледат жлезата, имплантите не ги преглеждат.
Най-големите спецове по импланти, според мен са докторите, които ни ги слагат
Ми мислех че с този уред може да се види ако е тесен или широк джоба, дали импланта си е как трябва - ей такива неща. Аз нали съм шаш и паника и сега това леко подбутване и приболване в дясната ме притеснява. Но ще видя като ми мине цикъла дали няма да спре.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:36.