IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 25th April 2007, 16:01
Аватара на mimi_kbg
mimi_kbg mimi_kbg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Слънчев Бряг/Бургас
Мнения: 42
По подразбиране Същата история

Цитирай:
Първоначално написано от i_shikawa
Здравейте дами Преди година-две не съм и помисляла за изкуствена коса,имах дълга,черна и гъста коса и всички ме питаха дали съм я удължавала..НО..един ден ми хрумна да се направя руса...
Здравей,
Същото се получи с мен.Имах дълга до кръста синьо-черна боядисвана в този цвят коса 6 години, страхотна, като водопад.Докато един " слънчев ден " и аз не реших, че ще ставам руса. Започнах бавни процедури по изсветляване и до едно време косата ми беше много добре ( едтествено доста скъсена), докато една " фризьорка " не ми сложи супра в/у супра.Целия ми горен пласт се накъса и в течение на 3 месеца " падна".От една година съм кестенява, като докато не ми изрязаха цялата увредена коса никакви скъпи маски и мазила не помогнаха. От 2 месеца съм с удължена коса, преди няколко дни ми беше първата профилактика ( бях с капси).Косата ми си е много добре, нямам плешиви петна и т.нСега съм с 3 двойни реда зашити и 2 вдойни реда с капси.Общо 10 реда.Косата ми е от Магама, но ми я слагаха в един салон в Бургас.Косата е страхотна, не се заплита въпреки, че е чуплива и че имам толкова много редове.За 500 лв с поставянето получих 55 см дълга коса и 2,5 м треси.Имам още 2 единични треси които не съм сложила понеже нямам място на главата.Мен също много ме е страх да не ми се накъса косата.Фризьорката ми е със същата коса от 6 месеца и повярвайте ми нейната коса си е много добре.На профилактиката е нормално да пада повечко коса все пак 2 месеца не е имала възможност да пада.

Успех а всички.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 30th April 2007, 13:55
kiska_86 kiska_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: burgas
Мнения: 1
По подразбиране za kosata

Къде се намира салона в Бургас за който говориш?Можеш ли да ми дадеш координати някакви.Много Ще съм ти благодарна за това.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 12th May 2007, 20:27
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Момичета здравейте! Аз отдавна писах в тази тема на косата,понеже съм доста запалена.Сега искам да отправя едно друго послание Продавам естествена коса,два двойни ред,готова е,зашита,заедно с прословутите щипки РУСА е Който има желание да я види да ми пише Успех !
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 18th May 2007, 17:35
svetla25 svetla25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 4
По подразбиране zdraveite

Здравейте,някой може ли да ми препоръча добър салон В ПЛОВДИВ за удължаване на косата?
Отговори с цитат
  #75  
Стар 1st June 2007, 11:13
maslinka maslinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

момичета аз имам много странен проблем с удължената си коса.при всяко сресване падат към 50-60косъма от прикачената.с кератинови връзи е слагана.иматли ли сте подобен проблем?вече си мисл яда я свалям,а съм я носел апо малко от месец
Отговори с цитат
  #76  
Стар 1st June 2007, 11:30
Аватара на mimi_kbg
mimi_kbg mimi_kbg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Слънчев Бряг/Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

защо с кератин?много зле ще ти се отрзи на твоята коса....
свалия и я сложи с капси или я саший.При свалянето и слагат някякъв препарат да махнат лепилото и става мазало
Отговори с цитат
  #77  
Стар 1st June 2007, 16:53
maslinka maslinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

ами да ти кажа едва ли се уврежда косата.аз имах един кичур най отзад който нещо го изгорих с една преса и стана много гаден.еи сега го отрязах и намокрих кератна с лакочистител и не виждам моята си коса да се е увредила
Отговори с цитат
  #78  
Стар 1st June 2007, 21:20
sladurka sladurka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 42
По подразбиране

Някой има ли идея къде във Варна купуват коса?
Отговори с цитат
  #79  
Стар 4th June 2007, 23:49
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maslinka
момичета аз имам много странен проблем с удължената си коса.при всяко сресване падат към 50-60косъма от прикачената.с кератинови връзи е слагана.иматли ли сте подобен проблем?вече си мисл яда я свалям,а съм я носел апо малко от месец
Не трябва да пада изобщо и аз съм с кератин, отивай веднага да ти я ремонтират...и не позволявай да те карат да плащаш задето не са ти я сложили добре!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #80  
Стар 5th June 2007, 13:31
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кити
Цитирай:
Първоначално написано от maslinka
момичета аз имам много странен проблем с удължената си коса.при всяко сресване падат към 50-60косъма от прикачената.с кератинови връзи е слагана.иматли ли сте подобен проблем?вече си мисл яда я свалям,а съм я носел апо малко от месец
Не трябва да пада изобщо и аз съм с кератин, отивай веднага да ти я ремонтират...и не позволявай да те карат да плащаш задето не са ти я сложили добре!
И аз имах такъв проблем и мацката дето ми я пришиваше преди да ми я сложи я мина на оверлог.Трябва да я оправиш ,че ще оредее.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Удълженакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:29.