IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th June 2007, 22:07
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reminder
Никой във форума тук няма нищо против мен, нито спори с мен. Ако смяташ, че потребителите тук са малоумни, то пази ги от мен.
Всъщност точно това е причината, да направя предупреждението, което ти не пожела да приемеш.

Не са малоумни, но тук има и 14 годишните деца и те са "недоразвитоумни". Четат и не знаят на кой да вярват.

Може и да си прав за някои неща, може и да се окажеш пионер. Няма да споря. Но засега всички медицински, спортни и т.н. деятели са на обратното мнение. Аз предпочитам да се доверя на тях, а не на теб.

Затова учтиво те помолих (както и първия път, когато пишеш под истинското си име), да се съобразиш и единствено да не прокламираш тези неща. Не съм ти забранявал достъп до форума.

С демонстративното си напускане ти показваш едно нещо - че за теб форума има смисъл единствено като поле за рекламиране на идеите ти, форума ти, бизнеса ти на фитнес инструктор.
  #12  
Стар 27th June 2007, 22:11
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Льофи, извинявай обаче това са пълни глупости. Я виж по-добре другите какви съвети дават и стотиците безумни диети и разкрасяващи процедури ....думи нямам.
  #13  
Стар 27th June 2007, 22:11
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Мен ми е интересно да разбера съображенията на Льофи, с какво точно си нарушил правилата...
Нямаше да питам, ако знаех.
Досега е ставало дума за това, че аз казвам, че животинските мазнини не са вредни, особено за клинично здрави хора.
Също така ппоследно на лична бележка от Льофи ми бе казано, че и тренирането без загравяне "е вредно". Аз 5 години не загравям и нямам нито една травма. Също така работя със стотици хора в залата си и ако правх нещо опасно, то те нямаше да ми водят семействата си, та дори болни хора. Същото се отнася и за хилядите, които са чели сайта ми или писаното от мен в интернет. Досега няма един, които да е казал, че от ядене на мазнини е навредил на здравето си, а какво остава това да е доказано медициснки!

Нека бъда оборен, че мазнините са вредни. Твърденията за вредността на мазнините се основава на псевдо-наука, която е широко прокламирана пред миналия век. И така от low-fat американците и не само те са най дебелите и болни.
  #14  
Стар 27th June 2007, 22:12
locvs locvs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Може и да си прав за някои неща, може и да се окажеш пионер. Няма да споря. Но засега всички медицински, спортни и т.н. деятели са на обратното мнение. Аз предпочитам да се доверя на тях, а не на теб.
Спортните деятели като Charles Poliquin, Pavel Tsatsouline, Chad Waterbury, Christian Thibaudeau и медицинксите като Jospeh Mercola, uffe Ravnskov и други също имат мнение.
Преди два века всички са били на мнение, че жените не трябва да гласуват...
__________________
Имам черни колани по каланетика и тае-бо.
  #15  
Стар 27th June 2007, 22:14
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Сега виждам че "леко" спекулираш с въпроса. Никъде не съм искал да те банвам. Ето и какво ти писах с лично съобщение:

Цитирай:
Първоначално написано от Liophy
Нищо лично, но знаеш, че имаме сериозни принципни противоречия. Няма да позволя да прокламираш идеите си в този форум. Пробвай в ББ-тийм.орг

Все пак си доказал, че си културен и възпитан човек, за което те уважавам. И затова няма да ти налагам БАН. Моля те само - не ми създавай работа да трия мнения за мазнинната диета, както и за вредата от загряване.
  #16  
Стар 27th June 2007, 22:16
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Хе, то какво ще излезе, той Льофи ти пише че няма да те банва, а ти тука цяла тема написа по въпроса
  #17  
Стар 27th June 2007, 22:17
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

аз мога да кажа например че кечистите също ядат свинска мас ... гледал съм клипове и съм чел в списания , където HHH и batista браскат свинска мас и после бласкат кат обезумели... а колко е полезно не знам се пак те са изруди и успяват да ги превърнат в маса за нула време защо пък тях не ги цензурират за това някоя организация в америка деа знам се пак секи има мозък да си прецени какво е вредно и какво не за него
__________________
[color=red]Gott wei
  #18  
Стар 27th June 2007, 22:17
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Грешна тема, моля мнението ми да бъде изтрито!
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
  #19  
Стар 27th June 2007, 22:19
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

То дали ще го баннеш и дали ще му триеш мненията, все тая
Льофи, аз мисля, че не си прав в случая- наистина, ако беше вегетарианец например, всички теми с месо ли щеше да триеш?
За всеки влак си има пътници, така като гледам, не е тръгнал целия форум да яде мазнини и да спортува без загряване- много пробват, виждат, че това не е за тях и се отказват. Същото е и с диетите от рода на златно чудо, Майкъл Търмънд и други подобни...
  #20  
Стар 27th June 2007, 22:20
locvs locvs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liophy
Нищо лично, но знаеш, че имаме сериозни принципни противоречия. Няма да позволя да прокламираш идеите си в този форум. Пробвай в ББ-тийм.орг

Все пак си доказал, че си културен и възпитан човек, за което те уважавам. И затова няма да ти налагам БАН. Моля те само - не ми създавай работа да трия мнения за мазнинната диета, както и за вредата от загряване.
А какво е един форум, ако не място за споделяне на идеи? С какво една идея е по-лоша от друга и заслужава да бъде изтрита без дискусия??? Това е цензура!!!
__________________
Имам черни колани по каланетика и тае-бо.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОтноснопотребителяReminder
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:46.