IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 8th March 2010, 19:29
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_Murderer
ето за днес, очаквам мнения:
закуска- кисело мляко с корнфлейкс, вода с нед
обяд- картофи с гювеч
следобяд- 2 ябълки, мляко с нес
вечеря- към 250 гр. извара, печени чушки, 1 филия хляб
Аз мисля, че менюто ти е ок, въпреки, че защо не замениш корнфлейкса с овесени ядки, например?
Отговори с цитат
  #792  
Стар 8th March 2010, 21:21
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Цитирай:
Първоначално написано от Miss_Murderer
ето за днес, очаквам мнения:
закуска- кисело мляко с корнфлейкс, вода с нед
обяд- картофи с гювеч
следобяд- 2 ябълки, мляко с нес
вечеря- към 250 гр. извара, печени чушки, 1 филия хляб
Аз мисля, че менюто ти е ок, въпреки, че защо не замениш корнфлейкса с овесени ядки, например?
Абе според мен и двете са вкусни и полезни,даже на мен корнфлейкса ми е по-вкусен,но с прясно мляко,а овесените ядки с кисело мляко и то накиснати няколко часа преди ядене Преди съм ядяла доста и от двете за закуска като ги редувах Вкусно,а и за мен здравословно Нито съм напълняла от тях нито нищо,даже поддържах фигура и така Имало е случаи да си затопля леко чаша прясно мляко..да начупя в нея една филийка Бонус,да сложа една даже понякога 2 чаени лъчки мед и една шепа корнфлейкс..още като ученичка и си беше вкусна закуска хихих
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #793  
Стар 8th March 2010, 22:29
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
А не виждам смисъл от мойте постове - кому е нужно моето мнение?
Как да няма смисъл,аз много ценя твоето мнение и винаги се придържам към съветите ти.Лично аз имам нужда от хора като теб,които са много по-наясно от мен за храните и здравословното хранене.Ето сега пак ще поискам съвет -препоръчай ми киноа,амарат или елда.

swe3ty благодаря за рецептата,сигурно ще я пробвам,звучи ми интересно.Аз също често хапвам елда,но искам да разнообразя и да опитам нови вкусове и съм раздвуена какво да избера.Много информация изчетох и трите са много полезни,затова не знам на кое да се спра-киноа или амарат.
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #794  
Стар 8th March 2010, 23:08
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Abbi
Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
А не виждам смисъл от мойте постове - кому е нужно моето мнение?
Как да няма смисъл,аз много ценя твоето мнение и винаги се придържам към съветите ти.Лично аз имам нужда от хора като теб,които са много по-наясно от мен за храните и здравословното хранене.Ето сега пак ще поискам съвет -препоръчай ми киноа,амарат или елда.

swe3ty благодаря за рецептата,сигурно ще я пробвам,звучи ми интересно.Аз също често хапвам елда,но искам да разнообразя и да опитам нови вкусове и съм раздвуена какво да избера.Много информация изчетох и трите са много полезни,затова не знам на кое да се спра-киноа или амарат.
Амарант!
Аз още тази седмица мисля да го пробвам :P
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #795  
Стар 9th March 2010, 01:18
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Здравейте и от мен, аз съм доста виновна с трите рождени дни миналата седмица, излизането с приятелки и киното днес... все ядене... Но пък това, което ми направи впечатление, е че когато се чувствах сита, си оставях минията веднага, дори да е наполовина пълна или както днес в случая с един сладолед- след трите първи хапки. Взех си три пъти с лъжичката, усетих че съм искала само да опитам вкуса, и го оставих на една приятелка да го изяде.... Това на вас може да ви се струва незначително, но аз не съм или поне не бях човек, способен да остави чинията си, ако в нея има храна. И този сладолед бих го изяла просто защото съм го купила, един вид почти напук, но не и да се откажа от него... Та на килограми може да не съм прогресирала, но от страна на отношението си към храната съм доста изненадана...

Ииии, да се похваля- приета съм в Американския! Днес ми съобщиха, финансовата ми помощ също е много добра и няма да ми се налага да правя ипотека на апартамента, за да взимам заем, както си мислех! Направо съм луда от щастие!

Сега ви оставям и не обещавам кога ще се включа пак, то и един интернет гаден имам- само прекъсва... Чао засега
Отговори с цитат
  #796  
Стар 9th March 2010, 09:09
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
Здравейте и от мен, аз съм доста виновна с трите рождени дни миналата седмица, излизането с приятелки и киното днес... все ядене... Но пък това, което ми направи впечатление, е че когато се чувствах сита, си оставях минията веднага, дори да е наполовина пълна или както днес в случая с един сладолед- след трите първи хапки. Взех си три пъти с лъжичката, усетих че съм искала само да опитам вкуса, и го оставих на една приятелка да го изяде.... Това на вас може да ви се струва незначително, но аз не съм или поне не бях човек, способен да остави чинията си, ако в нея има храна. И този сладолед бих го изяла просто защото съм го купила, един вид почти напук, но не и да се откажа от него... Та на килограми може да не съм прогресирала, но от страна на отношението си към храната съм доста изненадана...

Ииии, да се похваля- приета съм в Американския! Днес ми съобщиха, финансовата ми помощ също е много добра и няма да ми се налага да правя ипотека на апартамента, за да взимам заем, както си мислех! Направо съм луда от щастие!

Сега ви оставям и не обещавам кога ще се включа пак, то и един интернет гаден имам- само прекъсва... Чао засега
честито Сине! Пожелавам ти с лекота да го изкараш американския. А докато започне годината да си достигнала и мечтаното от теб тегло
Отговори с цитат
  #797  
Стар 9th March 2010, 10:03
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
Здравейте и от мен, аз съм доста виновна с трите рождени дни миналата седмица, излизането с приятелки и киното днес... все ядене... Но пък това, което ми направи впечатление, е че когато се чувствах сита, си оставях минията веднага, дори да е наполовина пълна или както днес в случая с един сладолед- след трите първи хапки. Взех си три пъти с лъжичката, усетих че съм искала само да опитам вкуса, и го оставих на една приятелка да го изяде.... Това на вас може да ви се струва незначително, но аз не съм или поне не бях човек, способен да остави чинията си, ако в нея има храна. И този сладолед бих го изяла просто защото съм го купила, един вид почти напук, но не и да се откажа от него... Та на килограми може да не съм прогресирала, но от страна на отношението си към храната съм доста изненадана...

Ииии, да се похваля- приета съм в Американския! Днес ми съобщиха, финансовата ми помощ също е много добра и няма да ми се налага да правя ипотека на апартамента, за да взимам заем, както си мислех! Направо съм луда от щастие!

Сега ви оставям и не обещавам кога ще се включа пак, то и един интернет гаден имам- само прекъсва... Чао засега
Честитоооо!
Колкото до сладоледа,ако бях аз нямаше да го оставя хихих
Сладоледа няма много калории,а висока съдържание на вода,поне според мен,понеже аз доста пишкам след него Даже тия дни се каня да си купя един Колизеум Или Магнум Горски плодове Най обичам шоколадчето накрая на фунийката
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #798  
Стар 9th March 2010, 10:05
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Сине,честито!

Гледай да не се губиш много,
че...липсваш,пък и темата за спорта без теб е окапала
Отговори с цитат
  #799  
Стар 9th March 2010, 10:23
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

АаААааа ще се караме,окапала била темата,аз съм писала последна там и то 2 последователни пъти
И днес ще ходя на фитнес и след това ще се отчета пак !

Оп забравих да спомена "солидното" ми меню от вчера! Ама така трябваше,след тъпкането в събота и неделя

1 литър чай
200 грама кисело мляко 2 %
1 домат,една зелена чушка
1 варено яйце,1 кисела краставичка
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #800  
Стар 9th March 2010, 10:26
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
АаААааа ще се караме,окапала била темата,аз съм писала последна там и то 2 последователни пъти
И днес ще ходя на фитнес и след това ще се отчета пак !
заслужавам си боя
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:18.