IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th April 2010, 07:41
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз бих осъдила фризьорката- е..си некадърницата
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th April 2010, 14:54
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Косата расте от корена и върховете й нямат нищо общо с растежа ,нито подстригването помага за това.
За изгорена ,изтощена коса помага много шампоан фитовал(има 2 вида обаче -1 за косопад и 2-за изгорена коса),като задължително и маска след него.
Подстригването ще изреже цъфналите и изгорени краища,така те няма да се заплитат и косата ще се движи по-свободно.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th April 2010, 15:29
dollychrist dollychrist не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Много неприятно се е получило наистина Значи това което аз мога да те посъветвам е : ако имаш финансовата възможност си купи продукти на керастаз от тези с цимента.те са в резидави опаковки с зелени капачки в повечето добри салони ги предлагат.Ти като отидеш и попиташ ще ти обяснят.има си щампоан маска предлагат и едни мънички циментчета за дълбоко възтановчване а самият шампоан може да е с различна концентрация.Аз благодарение на тях си спасих косата в розовия ми период наистина мн я бях съсипала Единствения недостатък е цената
Купи си наистина хининова вода помага за растежа,а също е варянт ако решиш че скоро няма да експериментираш и да се правиш в цветовете на дъгата може да се къносаш.разбрах че си черна има черни къни които са със сигурност по безвредни от боята а и не проникват в косъма ами го обвиват отгоре.така ще изглежда по плътна докато израсте и се отървеш от изгореното.
Надявам се да съм ти била полезна
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th April 2010, 20:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dollychrist
Много неприятно се е получило наистина Значи това което аз мога да те посъветвам е : ако имаш финансовата възможност си купи продукти на керастаз от тези с цимента.те са в резидави опаковки с зелени капачки в повечето добри салони ги предлагат.Ти като отидеш и попиташ ще ти обяснят.има си щампоан маска предлагат и едни мънички циментчета за дълбоко възтановчване а самият шампоан може да е с различна концентрация.Аз благодарение на тях си спасих косата в розовия ми период наистина мн я бях съсипала Единствения недостатък е цената
Купи си наистина хининова вода помага за растежа,а също е варянт ако решиш че скоро няма да експериментираш и да се правиш в цветовете на дъгата може да се къносаш.разбрах че си черна има черни къни които са със сигурност по безвредни от боята а и не проникват в косъма ами го обвиват отгоре.така ще изглежда по плътна докато израсте и се отървеш от изгореното.
Надявам се да съм ти била полезна

Изгорена коса няма как да се възстанови !Какъвто и цимент да мажеш няма спасение докато не изреже изгореното!И с каквото и да я маже пове4е от 1 см на месец няма да порастне!
Няма смисъл да си хаби парите за скъпи продукти!Тези продукти са за подържане на косата а в нейния случай е изгорено!Просто и трябва балсам или серум за коса който да и прави косата малко по мека и задължително постригване на краищата .
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th April 2010, 02:08
dollychrist dollychrist не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 6
По подразбиране

ммммм специално затова съм склонна да поспоря точно изгорена коса съм въстановявала с тези продукти (не на 100 процента естествено това всеки ще се досети)Моя приятелка също си закрепи косата след трагично изрусяване Много си зависи и от самата коса разбира се,това колко ще расте също(много коси растат с повече от 1 сантиметар на месец).Мисля че тя сама трябва да си прецени какво да предприеме,а ние можем единствено да я посъветваме извличайки от опита си нали така
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th April 2010, 08:33
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Най - много помага ГОЛЯМАТА ножица
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th April 2010, 09:58
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

е..си чета тук и се чудя как може да има човек дето да вярва, че повредена коса може да бъде оправена - няма такъв филм. Това не са живи клетки, които да бъдат възстановени и обновени. Единствено може да се прикрие белята като се боядиса отгоре в по-тъмен цвят ( най-добре близък до естествения цвят) и същевременно се подстригва редовно, докато всичкото изгорено се отреже. Боядисването също трябва да става редовно защото изгорената коса не държи добре боята
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th April 2010, 21:46
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
е..си чета тук и се чудя как може да има човек дето да вярва, че повредена коса може да бъде оправена - няма такъв филм. Това не са живи клетки, които да бъдат възстановени и обновени. Единствено може да се прикрие белята като се боядиса отгоре в по-тъмен цвят ( най-добре близък до естествения цвят) и същевременно се подстригва редовно, докато всичкото изгорено се отреже. Боядисването също трябва да става редовно защото изгорената коса не държи добре боята
също така и продукти,с които на пипане и на гледане да изглежда по-добре, но не и реално да стане по-добре....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th April 2010, 12:06
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всеки божи ден мажи кристали на изгорените кичури/аз лично съм най-доволна от тези на Seri/.Препоръчвам ти и ей тая маска/с костен мозък и плацента е/,но когато я намажеш обилно в/у измитата с подходящ шампоан коса,поставяш найлонова торбичка на косата и загряваш от горе със сешоар/иначе споменатите съставки не са толкова ефикасни/,стоиш с маската поне 20 минути,след това изплакваш добре и сресваш с едър гребен.

http://www.nisea-bg.com/images/items/2847.jpg
__________________
Брак-това са такъв вид отношения,при които едната страна е винаги права,а другата-мъж.......
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th April 2010, 17:55
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Режи до здраво, няма друга оправия
После може да поразредиш безразборното третиране
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МолязапомощМногоизгоренакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.