IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1251  
Стар 5th May 2010, 13:06
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mashkata
Мерси,Ice cream!
Аз искам само 2 кг да сваля,сега съм 49,5,а по принцип съм 47-48 на ръст 167-168,така че не си давам много зор,а просто гледам да се храня правилно,но и така че да ми е вкусно!
И аз много обичам риба,и спанак,и коприва и т.н.и ми е хубаво да се храня по този начин....
А за биричката си права,но страшно обичам лятото студена биричка и това ми е едно от малкото неща,които си позволявам извън режима сиПък и всеки ден правя по около 200 коремни преси...
А и винцето си го обичам де
Поздрави!
Споко,ако се храниш както описваш с тези хубави менюта и добре съчетани,от бирата нищо няма да ти стане Аз докато бях на диета често пиех и бира и вино вечер и това не ми попречи да отслабвам Ох,в това хубаво топло време...наистина как да не го изкуши човек една студена бира!
Отговори с цитат
  #1252  
Стар 5th May 2010, 14:42
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

здравейте! първо да ви се похваля- завърших- днес ми беше изпращането, ама сега предстои най- сложното де- изпити и матури. освен това скоро ми е и бала, така че емоции колкото щеш.
ето и менюто ми досега:
закуска- парче питка, парче кекс, вода с мед
обяд- пиле със зеленчуци(моркови, лук, грах, домати)
следобяд- мляко с нес
вечерята още не се знае, защото ще е на ресторант-най-вероятно нещо пилешко пак и салатка
хубав ден на всички!
Отговори с цитат
  #1253  
Стар 6th May 2010, 08:47
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_Murderer
здравейте! първо да ви се похваля- завърших- днес ми беше изпращането, ама сега предстои най- сложното де- изпити и матури. освен това скоро ми е и бала, така че емоции колкото щеш.
ето и менюто ми досега:
закуска- парче питка, парче кекс, вода с мед
обяд- пиле със зеленчуци(моркови, лук, грах, домати)
следобяд- мляко с нес
вечерята още не се знае, защото ще е на ресторант-най-вероятно нещо пилешко пак и салатка
хубав ден на всички!
Miss_Murderer,Честито!!! Ех,аз тая работа я свърших преди 4 години,но има много емоции-определно Каквото и да си хапнала снощи не трябва да се притесняваш,дано си изкарала хубаво :P В такива дни човек трябва да се отпусне и да се наслаждава на мига-все пак веднъж в живота завършваш училище
Отговори с цитат
  #1254  
Стар 6th May 2010, 14:01
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Момичета,днес за пръв път си купувам пшенични трици,мисля да се пробвам да си направя тричав хляб,както и някакви бисквити,защото си взех и течен подсладител на суитли за работа да хапвам някакви такива бисквити и да си правя сандвичи от този хляб(намерих няколко рецепти и ще изпробвам някоя). Само не разбрах какво в действителност е съдържанието на тези трици,в магазина имаше поне 4 вида и всеки от тях беше с различни килокалории за 100 грама,едните бяха с 308 май,другите с към 260,едни имаше с около 200,а аз взех някакви,на които пише за 100 грама-150 килокалории,16 грама белтъчини,10 грама въглехидрати и 6 грама мазнини,до 55 грама баластни вещества.
П.С. На връщане от магазина си купих и едно сладоледче във фунийка Galaxy и си го рупках до нас
Отговори с цитат
  #1255  
Стар 6th May 2010, 15:15
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Момичета,днес за пръв път си купувам пшенични трици,мисля да се пробвам да си направя тричав хляб,както и някакви бисквити,защото си взех и течен подсладител на суитли за работа да хапвам някакви такива бисквити и да си правя сандвичи от този хляб(намерих няколко рецепти и ще изпробвам някоя). Само не разбрах какво в действителност е съдържанието на тези трици,в магазина имаше поне 4 вида и всеки от тях беше с различни килокалории за 100 грама,едните бяха с 308 май,другите с към 260,едни имаше с около 200,а аз взех някакви,на които пише за 100 грама-150 килокалории,16 грама белтъчини,10 грама въглехидрати и 6 грама мазнини,до 55 грама баластни вещества.
П.С. На връщане от магазина си купих и едно сладоледче във фунийка Galaxy и си го рупках до нас
пшеницните трици са супер, поне на мен много ми допадат.моят съвет е да не гледаш калориите, важното е, че това е нещо полезно. аз няколко пъти съм си правила мъфини и хлебчета- много са вкусни. също така и наз ползвам тозио подсладител- правя си с него слдолед и съм много доволна.
Отговори с цитат
  #1256  
Стар 6th May 2010, 16:35
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_Murderer
Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Момичета,днес за пръв път си купувам пшенични трици,мисля да се пробвам да си направя тричав хляб,както и някакви бисквити,защото си взех и течен подсладител на суитли за работа да хапвам някакви такива бисквити и да си правя сандвичи от този хляб(намерих няколко рецепти и ще изпробвам някоя). Само не разбрах какво в действителност е съдържанието на тези трици,в магазина имаше поне 4 вида и всеки от тях беше с различни килокалории за 100 грама,едните бяха с 308 май,другите с към 260,едни имаше с около 200,а аз взех някакви,на които пише за 100 грама-150 килокалории,16 грама белтъчини,10 грама въглехидрати и 6 грама мазнини,до 55 грама баластни вещества.
П.С. На връщане от магазина си купих и едно сладоледче във фунийка Galaxy и си го рупках до нас
пшеницните трици са супер, поне на мен много ми допадат.моят съвет е да не гледаш калориите, важното е, че това е нещо полезно. аз няколко пъти съм си правила мъфини и хлебчета- много са вкусни. също така и наз ползвам тозио подсладител- правя си с него слдолед и съм много доволна.
О,направих си хлебче от тези продукти-1 яйце,100 грама кисело мляко+пол. ч.л. бакплувер,50 грама трици,щипка сол,чубрица,кимион и натрошени 10 лешника.Даже изядох вече половината със сирене,лютеница и печени тиквички и си направих 2 сандвича уж за работа утре от него,обаче се отказах да ям това на работа,защото нямах представа,че действа толковаааа разхлабващоо малеее То да ме е страх а го ям на работа...като съм си в нас ще ги ям май само
Mis_Murderer би ли ми дала рецептата за сладоледа,както и ако знаеш някакви десерти или си пробвала нещо с подсладителя да дадеш идеи. Иначе аз бях си намислила ябълков пай да правя от триците и подсладителя,ама друг ден ще е,че....
Отговори с цитат
  #1257  
Стар 6th May 2010, 16:39
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Иначе аз си намислих такъв ябълков пай да пробвам: да направя тестото от 1 яйце,кисело мляко с бакплувер,трици и подсладител и да го изпека,след това отгоре да намажа изпечената основа с 2 настъргани ябълки,смесени с накълцани орехи,подсладител,канела и ванилия,върху тях 1 банан на кръгчета(че имам 1 кило банани в хладилника) и да полея с 1 супена лъжица мед,пък квото стане. Но няма да правя този опит днес.
Отговори с цитат
  #1258  
Стар 6th May 2010, 16:43
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

ето как правя сладоледа:
600 мл. прясно мляко
3 яйца
2-3 ч.л. подсладител
есенция ванилия(може и друга според вкуса)

млякото се загрява. яйцата се разбиват и в тях се сипва на тънка струйка около една трета от горещото мляко, като разбиването птодължава. сместа се връща при другото мляко и се довежда почти до кипене, като после се маха от огъня. добявят се подсладителя и есенцията, сместа се охлажда и хубаво се разбива с миксер. после се замразява.
това е. аз напоследък му прибавям и разбити плодове вместо есенция- ягоди, банан, каквото искаш
Отговори с цитат
  #1259  
Стар 6th May 2010, 17:28
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

И аз така го направих... ама накрая имаше вкус на варени яйца накиснати в прясно мляко. И си останах без сладолед, а бълвоча го изхвърлих.
Отговори с цитат
  #1260  
Стар 6th May 2010, 22:24
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

И аз да се включа че напоследък ви следя само за сладолед говорите

Аз моят сладолед си го правя с изцедено кисело мляко-сама си го цедя- и с разбити с миксер плодове плюс евентуално лъжичка-две домашно сладко пак разбити с плодовете, за да не е прекалено кисело. Най-готино ми става с ягоди или боровинки. Е, не е истински сладолед- замразено мляко с плодове е всъщност, но вкусът си е страхотен така или иначе
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:03.