IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 7th September 2010, 10:55
Аватара на hrisipist
hrisipist hrisipist не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desi82
Зравейте! Аз вземам натурални хранителни добавки от дрогерии Лечител, които са много ефикасни. Наблягам на плодовете и зеленчуците и от няколко години ваобще не съм се разболявала. Здрава съм и много жизнена.
и аз тях пия многоса добри
Отговори с цитат
  #102  
Стар 7th September 2010, 22:37
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Алоето е прекрасноу но има и странични действия известни още от древността. Затова съветвайте се с лекар за дозите и продължителността, да не стане някоя беля.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 8th September 2010, 22:57
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Ако щете ми вярвайте не съм боледувала от години,а съм била под 6 пълни упойки с естетична цел

радвам се,че открих Био Активни добавки,с френско качество и иновативна криогенна технология,която позволява 95% абсорбиране от човешкия организъм.

СЕга съм още по-здрава!Издържам на максимален физически труд;Аритмиите изчезнаха;белият дроб спря да ме боли и се възстанови;косата ми расте бързо,лъскава и здрава-косопадът намаля!Ноктите започнаха да заякват;акнето почти изчезна,кожата е гладка,стегната и нежна както,когато бях на 19!
Животът е прекрасен и аз съм щастлива,а няма и следа от стреса!
Съгласна съм с теб, особено с последното изречение
От десет години ги пия и аз, и децата ми и много познати. Както казва синът ми "Ние, които сме си здрави...." А иначе имах хашимото, поликистоза, 10-12 бронхопневмонии (от 3 г. - до 25 г.) множество бронхита, да не говорим за нервността, стреса и т.н. Не искам да си спомням.

Но както казваш - Живота е прекрасен и аз съм щастлива, че го живея здрава и доволна (чак самодоволна ) Пробва ли най-новия продукт? Уникален е.

Прати ми и на мен сайта от където си ги набавяш, моля!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 10th September 2010, 17:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani_4ka
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Ако щете ми вярвайте не съм боледувала от години,а съм била под 6 пълни упойки с естетична цел

радвам се,че открих Био Активни добавки,с френско качество и иновативна криогенна технология,която позволява 95% абсорбиране от човешкия организъм.

СЕга съм още по-здрава!Издържам на максимален физически труд;Аритмиите изчезнаха;белият дроб спря да ме боли и се възстанови;косата ми расте бързо,лъскава и здрава-косопадът намаля!Ноктите започнаха да заякват;акнето почти изчезна,кожата е гладка,стегната и нежна както,когато бях на 19!
Животът е прекрасен и аз съм щастлива,а няма и следа от стреса!
Съгласна съм с теб, особено с последното изречение
От десет години ги пия и аз, и децата ми и много познати. Както казва синът ми "Ние, които сме си здрави...." А иначе имах хашимото, поликистоза, 10-12 бронхопневмонии (от 3 г. - до 25 г.) множество бронхита, да не говорим за нервността, стреса и т.н. Не искам да си спомням.

Но както казваш - Живота е прекрасен и аз съм щастлива, че го живея здрава и доволна (чак самодоволна ) Пробва ли най-новия продукт? Уникален е.

Прати ми и на мен сайта от където си ги набавяш, моля!

аз си ги набавям директно от офиса им на Каблешков,аз съм в района и ми е удобно.Надявам се си регистрирана,че цените са зверски!


НИкога не съм била доволна,а сега съм.Цялото ми семейство ги пие и всички сме предоволни
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #105  
Стар 10th September 2010, 22:03
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Да и аз вече съм пристрастена. Питах те в някоя друга тема, но не помня къде. Пробва ли новия продукт? Той е от десетина дни, комбинира в себе си действието на около пет продукта. Повлиява всички основни системи в организма и е в наноструктури. Интересното е, че опаковките са за 1 ден, така че може да си купуваш за 5 дни например и е малко по-евтино отколкото като си купиш 5 отделни. Той не изключва другите продукти, но за общо укрепващо и стимулиращо действие е чудесно. Особено при физическа умора много се усеща действието му.

Не знаех, че може да се взима от офиса, а не от агент. Кой те консултира за нещата там?
Отговори с цитат
  #106  
Стар 11th September 2010, 06:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani_4ka
Да и аз вече съм пристрастена. Питах те в някоя друга тема, но не помня къде. Пробва ли новия продукт? Той е от десетина дни, комбинира в себе си действието на около пет продукта. Повлиява всички основни системи в организма и е в наноструктури. Интересното е, че опаковките са за 1 ден, така че може да си купуваш за 5 дни например и е малко по-евтино отколкото като си купиш 5 отделни. Той не изключва другите продукти, но за общо укрепващо и стимулиращо действие е чудесно. Особено при физическа умора много се усеща действието му.

Не знаех, че може да се взима от офиса, а не от агент. Кой те консултира за нещата там?
Нов продукт не съм още,мисля му казват храна,нали?
Нямам нужда от повече физическа активност,наспивам се от малко,работя като кон,не ми трябва повече!
Аз взимам от офиса,защото съм регистрирана
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #107  
Стар 11th September 2010, 08:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Спряла съм се на това - http://www.facebook.com/note.php?not...43694345648618

Има само един мъъъъъъъъъничък проблем. Никъде го няма в момента.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 11th September 2010, 08:53
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

в Германия го има ( онлайн аптека- ? 29,60)
http://www.versandapo.com/article/de...lastActionId=3
Отговори с цитат
  #109  
Стар 11th September 2010, 08:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Аха...Имах предвид никъде в БГ, че го няма...уфффффффф не мога да редактирам
Отговори с цитат
  #110  
Стар 13th September 2010, 00:25
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Може да видиш това:

http://www.iherb.com/Now-Foods-Astax...tgels/414?at=0

Доставката до България с обикновена поща е 4$ и пристига между 5 и 8 дни. При първа регистрация може да ползваш код за намаление за 5$ и ще ти излезе доста по-изгодно. Поразрови се из сайта за препарата. Има го и на други фирми. Ако решиш да си купуваш нещо от тук и ти трябва код за намаление, пиши ми на лични да ти дам моя.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подсилваненаимуннатасистема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:31.