IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th September 2010, 11:34
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ядките не са шоколад, че да ви се "лепят веднага" .

50 грама ядки са едно нормално количество за 1 хранене (само ядки, без нищо друго) . Могат да се смесват с други ядки, но не и с други храни.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd October 2010, 10:59
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Аз лично хапвам 10-15 ореха като междинно хранене или ако ми пригладнее. Освен това съм изключила всички плодове и млека, плодовете наред с вафлите, шоколадите и тестените удоволствия, както и натуралните сокове.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd October 2010, 12:32
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Как може да сравняваш плодовете с вафлите и тестените изделия? Смяташ, че от 1 ябълка на ден резултатът ще е качване на килограми? Или 1 банан дори?
Разликата между плодовете и останалите изброени е в това, че нямат нищо общо, нито може по някакъв начин да сравняваме захарите. Да не наслагваме мнението, че плодовете са вредни, било то при отслабване - просто трябва да се ядат в правилното време.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd October 2010, 21:59
mfnn mfnn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Вземи си Лида и при правилно хранене и малко тренировки може и да успееш.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd October 2010, 22:56
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mfnn
Вземи си Лида и при правилно хранене и малко тренировки може и да успееш.
Kaк може да препоръчваш този БОКЛУК на 15 годишно момиче?!?!?! Ако отсега се насади, че с тези хапчета стават чудеса, за нататък не знам! С правилно хранене и спорт ще успее.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd October 2010, 23:38
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solver
Как може да сравняваш плодовете с вафлите и тестените изделия? Смяташ, че от 1 ябълка на ден резултатът ще е качване на килограми? Или 1 банан дори?
Разликата между плодовете и останалите изброени е в това, че нямат нищо общо, нито може по някакъв начин да сравняваме захарите. Да не наслагваме мнението, че плодовете са вредни, било то при отслабване - просто трябва да се ядат в правилното време.
Разбира се, че плодовете не са равни на шоколадите за здравите хора. От една ябълка нищо няма да му стане на човек, няма да качи килограми. А ако изяде един банан преди аеробика какво ще му стане? По тази логика, ако яде по един-два шоколадови бонбона на ден дали ще качи килограми или ще си забави метаболизма? А ако има съпровождащи заболявания като диабет или преддиабетно състояние с високи нива на инсулина?
Нещата са строго индивидуални. И за някои хора плодовете могат да бъдат еднакво вредни, както и шоколадите.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd October 2010, 09:23
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Да, само че хората не се раждат с диабет, нито 13 годишните обикновено имат преддиабетно състояние. И когато говориш, че си изключила "плодове и шоколади" и ги слагаш в една група, е редно да споменеш "...защото имам диабет" или каквато е твоята причина. Достатъчно е да влязат 1-5-100 тийнейджърки в тази тема, да прочетат поста ти и да станат пределно убедени, че плодовете са вредни, аз поне съм виждал стотици пъти този "синдром на убедеността" . Така че - отричаш нещо и казваш причината да го отричаш, а не така, както си го написала в момента.

И "по тази логика" няма как да си направиш извода, че ако ядеш 1-2 бонбона на ден, няма да ти навредят - никъде не съм казал подобно нещо в моята логика, за да я цитираш и да си правиш несвързани изводи от нея.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd October 2010, 10:48
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Мисля, че изяснихме въпроса. Нека не се нападаме и нека не си лепим етикети на казаното. В крайна сметка всички влизаме в този форум да четем и пишем с една цел - да бъдем полезни на себе си и на останалите с нещо.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd October 2010, 10:50
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Именно.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd October 2010, 12:10
mig1 mig1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 4
По подразбиране

мило момиче , добре си се заела с отслабването ,но трябва умереност във всичко и постоянство ,а не да свалиш рязко ,че после двойно ще качиш.ииииииии движение :beavis_and_butthead: успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамдаотслабна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:13.