IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1501  
Стар 18th February 2015, 23:28
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

сн
Attached Images
Тип файл: jpg IMG-20131116-WA0000-1377503836.jpg (88,0 КБ, 173 views)
Тип файл: jpg 20140324_150426-607119576.jpg (94,8 КБ, 158 views)
Тип файл: jpg 20140625_1550101169514906.jpg (54,5 КБ, 156 views)
Тип файл: jpg 20140714_193628-301857661.jpg (94,8 КБ, 155 views)
Отговори с цитат
  #1502  
Стар 18th February 2015, 23:30
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Габ, благодаря за включването. Предполагах, че си по-емоционално пристрастна, тъй като поддържаш страницата във фейсбук, близка си с Асенов и т.н. и си обясних първоначалната ти реакция. Моята цел не е да заставам срещу някой от вас, нито да се заяждам, нито да се изявявам като някакъв капацитет. Наистина съм прекалено активна и сигурно дразнеща за някои (ама не четете бе :Р) пускам някакви линкове и споделям информация, тъй като заради безсънието си прекарвам повечето нощи в четене, а писането тук ми помага.
Мисля за последно да уточня да не занимаваме аудиторията- минах си всички мнения- написала съм, че като човек е ок, но като хирург има пропуски, буквални думи. На никого не съм казала, че операцията й/му е неуспешна, макар че сме демокрация още във форума и да го бях направила, щеше да е също толкова валидно и позволено колкото и да ахкам по нечий резултат.Писала съм обаче, че има неуспешни резултати споделени като успешни, без да уточнявам кого визирам. И ако естетическия резултат е и въпрос на субективна оценка, за това дали докторът е бавен или не няма спор. Нека бъдем обективни все пак.
Напълно възможно е заради разочарование, неудовлетвореност да звуча иронично, саркастично, горчиво и т.н. Това за момента няма как да променя, но се старая да овладявам.
Благодаря на всички, които ме подкрепят тук, на лични и по мейла, без вас щеше да ми е още по- трудно.
Междудругото, малко офф, в риното много джафкане и тъга, бях на гости в мамото- там пада голяма веселба
Отговори с цитат
  #1503  
Стар 18th February 2015, 23:36
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gab55 Виж мнението
сн
Хубава Габ

Shape, няма проблем, благодаря, че каза, аз търпя критики и в повечето случаи те са ми по-полезни. Иначе да, много е субективно, ама нали затова е форума, да си коментираме и споделяме. За специалистите не знам... Преди 3 седмици бях чувала само за Джамбазов- сега и техните теми прочетох и там пълно с грешки. Само че никъде няма гаранция- и в чужбина също. Ти какво не си харесваш на носа?
Отговори с цитат
  #1504  
Стар 18th February 2015, 23:38
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

1 ден/4 месец/преди и след/8 месец и пускам една година и два месеца
Attached Images
Тип файл: jpg 20150130_144925-1022398997.jpg (86,6 КБ, 149 views)
Отговори с цитат
  #1505  
Стар 18th February 2015, 23:57
shape93 shape93 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 26
По подразбиране

Така е, съгласен съм за чужбина, а и всички сме гледали снимки на разните там дизайнерки, "жени котки" и други тем подобни, които въпреки парите, славата и възможността си да се оперират при най-добрите, са били обезобразени.
Иначе за моя нос, ами де да знам.Като цяло, като за мъж не е толкова зле.Може би ми е леко широк и върхът не ми излиза добре на снимки, само че не мога да преценя, само на снимки ли или си ми изглежда така по принцип, тъй като в огледалото го виждам по друг начин. Иначе в профил си го харесвам, имам идеално прав нос.Аз затова и се колебая доста дали да правя нещо.

Последно редактирано от shape93 : 19th February 2015 на 00:02
Отговори с цитат
  #1506  
Стар 19th February 2015, 00:06
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

На снимки изглеждат като че ли по-дебели нослетата. Моят сега е с много тънък гръб, но на снимки сякаш не толкова...Ако се харесваш на живо (така те виждат и другите, че и по-хубав повярвай ми и не си фотомодел, не ти е важно как изглеждаш на снимки, си помисли и ги позачакай лекарите да се научат Ти май беше писал в турската тема за Дилбер. Обмисляш ли консултация с него? Негов мъжки нос има един в темата
Отговори с цитат
  #1507  
Стар 19th February 2015, 00:50
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Ехааа темата много се е раздвижила, последните месеци 3-4 човека се включваха по често, а сега мнения и отзиви да искаш.

DanKem подозирам, че ти отприщи тази вълна, казвам го на шега, разбира се!
Радвам се, че се осмеляваш да споделяш и си толкова отзивчива, както се видя не на всеки му стиска, свалям ти шапка за което!
Да си призная и при мен малко спонтанно се случиха нещата, добрите отзиви в темата, резултатите на отделни потребители, както и добрата комуникация с доктора също и бързата реакция от негова страна наклониха везните и решението беше взето. Може би, ако тези мнения ги имаше и по-рано щях да размисля малкооо по-добре, а не да впускам през глава, че дори и нетърпеливо да чакам датата си.
Не си мислете, че съжалявам за избора си, харесвам си новия нос, при мен всичко изглежда нормално и естествено на този етап.....нооо може би бях с други очаквания, при мен промяната преди и след не е фрапираща това имам предвид, но определено се чувствам късметлийка след прочетеното назад в темата..

Скоро ще пусна снимки, 15 ден след операцията съм, има още отоци като носът ми сутрин е един вечер друг) Дишането започна постепенно да се нормализира и то след като спрях да му впръскам Стеримар и Куйкс, 2 пъти на ден промивам с физиологичен разтвор и вечер Назик за да спя спокойно това е.
Отговори с цитат
  #1508  
Стар 19th February 2015, 02:28
dddd dddd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 6
По подразбиране

заради този форум избрах Асенов за операцията си, така че реших да пусна и аз снимки.

снимките са 2 седмици след операцията.
Attached Images
Тип файл: jpg WP_002034.jpg (6,3 КБ, 174 views)
Тип файл: jpg lojhb.jpg (31,5 КБ, 168 views)
Тип файл: jpg IMG_2084.JPG (5,9 КБ, 165 views)
Тип файл: jpg IMG_2139.JPG (3,3 КБ, 168 views)
Тип файл: jpg IMG_2141.JPG (7,6 КБ, 157 views)
Отговори с цитат
  #1509  
Стар 19th February 2015, 06:56
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Лилит, за теб мислех тези дни
Твоето носле и сега го харесвам, знаеш Не го мисли това с разликата преди-след, ввжното е че добре се е получило!
Аз спрях с този Назик, че месец капки за нос едва ли е полезно. Промивам с физиологичен р-р, с клечки за уши в сребърна вода, пробвах и Ринолекс. Вътре ми е чисто и всъщност няма какво точно да промивам, но го правя за дезинфекция уж. Към старшите нослета: кога спряхте да промивате и пръскате?
Отговори с цитат
  #1510  
Стар 19th February 2015, 10:21
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Прикачен файл 1225DanKem, знам че си обективна и не го казваш просто така, мнението ти ми беше важно
За Назик съм наясно че не е препоръчително толкова време да се ползва, но само с него облекчението е моментално и спя добре, тези дни наистина мисля да приключа с него.

В тази връзка, колко време пихте Арника Монтана, и продължавате ли да мажете с Арнигела и Хепаройд Зентива?

Ето и обещаните снимки и от мен, първия колаж е преди и след (9 дни след оп), а последния е от вчера т.е 15 ден от оп.

Последно редактирано от lilit7979 : 14th March 2015 на 01:39
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:47.