IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1571  
Стар 24th February 2015, 21:32
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Габ, благодаря! Сега ще прочета какви са и как действат Ще пиша, ако има развитие при мен- има още месец да спадат вътрешните отоци и имам голяма надежда да се подобри функционално, естетически го отписах вече
Отговори с цитат
  #1572  
Стар 25th February 2015, 12:59
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

DanKem, колко време е минало от операцията? Щом пишеш че няма никакво подобрение в дишането моя съвет е - отиди на преглед при някой добър Унг, да ти направят рентгенова снимка - така поне ще знаеш какво е положението.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1573  
Стар 25th February 2015, 13:54
butterfly_butterfly butterfly_butterfly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilit7979 Виж мнението
Радвам се че си доволна, ще чакаме снимките и бързо възстановяване ти пожелавам!

Аз да се похваля, че вече дишам нормално, е има и известни запушвания, но са рядкост.

Интересно ми е да споделите какви са реакции на околните след като ви видят след операцията, в моя случай хората който знаят са много малко, и чесно казано другите който не знаят абсолютно нищо не забелязват, нито ме гледат странно нито има коментари за някаква промяна, как е при вас?
Благодаря ти ))) Утре ще ми махат лонгетата и съм много нетърпелива ,и малко ме е страх да се видя,много се надявам да се е получило добре..
Отговори с цитат
  #1574  
Стар 25th February 2015, 14:13
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

Бътърфлай - да качиш снимки после
Отговори с цитат
  #1575  
Стар 25th February 2015, 18:35
butterfly_butterfly butterfly_butterfly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Разбира се
Отговори с цитат
  #1576  
Стар 25th February 2015, 20:16
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Foggy, само месец е минал, затова се надявам. Прочетох, че за два месеца би трябвало да нямам сериозен вътрешен оток и затова още чакам. Мислиш ли, че от сега може да се види със сигурност? Хич не ми се дават пари залудо още
Отговори с цитат
  #1577  
Стар 26th February 2015, 00:10
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

DanKem И аз така се успокоявам, но и при мен голяма промяна няма, може би защото бях с други очаквания затова и от време на време ме хващат лудите.

При мен друг проблем изскочи, още след операцията бях с едно изтръпване на небцето горе, което с времето премина в горният ми зъб и вече е като туптене, появява се от време на време, но е неприятно. Със сигурност е свързано с манипулацията на костта от ринопластиката, но се притеснявам, че продължава и не минава
Някой има ли подобни болежки, аз обмислям да направя един преглед при зъболекаря така профилактично.
Отговори с цитат
  #1578  
Стар 26th February 2015, 02:23
mika27 mika27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Регистрирах се само, за да изкажа колко съм разочарована от резултата при др. Асенов преди година, когато имаше толкова добри мнения за него. Оттогава ходя по мъките със запушен нос, който частично от отпушва понякога за 5-10 мин, изкривен с дупка от дясната страна която с времето ставаше все по-голяма. Този ,,доцент,, ми разсипа здравето! Наложи ми се да ходя няколко месеца след риното по какви ли не доктори, защото в носа ми имаше образуван гной от възпаленията. Вече бях на консултация при доктор който дори ми отказа повторната ринопластика, най-вероятно защото няма да се справи ,,по-добре да не се пипа повече,, Даже такава ме е срам да кача снимки....
Отговори с цитат
  #1579  
Стар 26th February 2015, 08:48
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Лилит, не се коси, хубава си :*, търпение, по-фините детайли ще са видими след време Надявам се да отшуми скоро зъбчето, аз нямам проблеми там. Чела съм за болка в зъбите от интубацията или ако има разрез през небцето, но при нас не е така. Пиши какво казва зъболекарят

Мика27, все едно себе си чета- крив с дупка вдясно. Шашна ме с това възпаление, как се познава дали имаш? Някакви признаци? (Асенов не е доцент

Въобще колкото повече чета, се убеждавам, че Асенов се учи върху нас, до голяма степен е въпрос на късмет как ще се събудиш. Затова трябва да пишат такива като мен. За да се знае, че има и такива резултати, не само естетически неприемливи (меко казано при мен), а и функционално неуспешни (което не би трябвало да се очаква особено от УНГ).

Всеки трябва да прецени доколко и дали иска да рискува с лицето си. Ако преди аз да реша имаше и един активен с подобни проблеми, за мен щеше да е достатъчен, за да си го спестя. Защото няма значение какъв е % неуспешни и недоволни, когато си от тях, за теб е 100% мъката и ужаса. Избиращите трябва да знаят, че има риск- когато го поемеш съзнателно е друго, може би и по-лесно би приел, ако се случи на теб.

Към доволните- не препоръчвайте така смело някой лекар- хората се подвеждат, очакват 100% успех, а гаранции няма никъде.
Ако знаете, че има и такива като мен, информирайте и бъдете безпристрастни, за да не превръщаме темата в рекламна, за да не се оджафкват недоволните и те да спират да пишат или да си комуникират само на лични. Ако трябва да има някакво противопоставяне, пациентите винаги трябва да сме от един отбор.

Към избиращите- прочетете за лекаря, интересувайте се от образование, стаж, продължителност (няколкодневен семинар, месеци, години), насоченост (общо с естетичната хирургия и т.н) , говорете с оперирани, вижте снимките, вижте се с лекаря, направете информиран избор!

Последно редактирано от DanKem : 26th February 2015 на 08:55
Отговори с цитат
  #1580  
Стар 26th February 2015, 15:07
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

DanKem, да вижда се на рентгена дори с отоците. И не е толкова скъпо - плащаш си прегледа и рентгена е 20тина лева за рентгена.
mika27, радвай се че въпросния лекар ти е казал, че няма да се справи - повечето дори да виждат че няма да се справят те оперирарат колкото да си вземат парите.
Аз все още се надавям че в Бг има някой който може поне функционалните проблеми да оправя защото цените в чужбина просто не са ми по джоба.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:18.